Kemp Bítov

zobrazeno 1236×

Vložil(a): katuš, 25. 4. 2017 20.12

Holky uz zase jedeme na dovcu na Bítov.ja se picnu.ne ze by tam nebylo pekne ale s prckem to neni pro me dovca .hrad,rozhlednu a prehradu uz jsem videla tolikrat,zr bych mohla i prednaset a to ze budu prakticky u plotny atd me zase nenadchlo.ale co v cervnu a bez penez su vyskakovat nemuzu.je nekdo z okoli kdo by poradil kam se jeste v okoli podivat.chci vase vlastni zkusenosti . :p

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 4. 2017, 11.22

S prckem to bude mít zase jiné kouzlo, se synem také chodíme i tam kde to známe a on tomu dá lepší nádech

klarike1

klarike1, 28. 4. 2017, 14.23

Já zase s dítětem pojedu ráda, ale manžel chce přibalit tchyni a to jsem odmítla. Na dovolené bych ale také nechtěla vařit. Raději na méně dní s obědem. My byli jen na výletě kolem Moravského krasu a kolem Pernštejna, ne s noclehem, ale je to tam pěkné. A ještě jako školní výlet u Buchlovic na jednom ranči, tam to bylo pěkné.

Žofinka

Žofinka, 27. 4. 2017, 13.39

ano, proč zase na stejné místo? ale berte to tak, že vypadnete ze stereotypu

pouzarovaj

pouzarovaj, 26. 4. 2017, 20.12

a proč na stejné místo?

patricia077

patricia077, 26. 4. 2017, 12.04

a proč zas tam?

Mygara

Mygara, 26. 4. 2017, 9.38

já si také říkám, proč se někam tahat, ale když už jsem tam, tak je to opravdu relax na duši, protože tam na vás neutočí např. špinavá okna

Fuga

Fuga, 26. 4. 2017, 8.08

pomůže vám zvednout i náladu to, že vypadnete ze stereotypu a vaření, uvařte na 3 dny,studená večeře a komu se to nelíbí ať si vaří sám

vendy.z, 26. 4. 2017, 6.56

Je to super vypadnout někam z toho každodenního kolotoče.... V okolí se určitě najde něco nového

nikolava, 25. 4. 2017, 23.56

Vykoupat se na Vranov? Nebo do Znojma na Hate, neco si koupit

Lenča Pešková, 25. 4. 2017, 21.48

At uvari chlap ne?? a pohlida?kdyz to zvladnete vy proc ne on? a nebo sr na vsechno vykaslat a chodit na vylety a tam staci min nez doma?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 4. 2017, 11.23

To je dobrá možnost, já tedy dělám vždy svačinu a chodíme kde se dá a nikomu nevadí, že nemá teplý oběd

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů