Krkonoše

zobrazeno 1413×

Vložil(a): patricia077, 6. 8. 2017 13.49

Tak jsme si užili prodloužený víkend v Krkonoších a všem doporučuji..sice teda celý den túra, chlap na prudkém slunci s atb (jeho věc), já s nalitými pětkami (nakonec jsem malého s sebou radši nevzala) a všichni spaření, že mne pálí ksift ještě teď a to prý nebude tolik svítit hehe...ale teda dcera ušla po kamenech a nerovném terénu pěšky deset km a to byla protivná, protože si za celý den nedala ani pětiminutového šlofíka a večer chytla s kluky na penzionu druhou mízu a řvali a řádili do devíti večer uf...cestou jsem se i nasmála, protože maminky!potkali jsme borce, co táhl na zádech miminko a na hlavě složený kočárek a ne žádné golfky :-)...a taky mladý pár, co si to po horských hřebenech vyšlápl v modelu na ples a podpatcích...jinak jsme s dcerou vybíraly pohled, ale samý ošklivý místní Krakonoš, co vypadal jako santusák s prominutím :-(...tak jsem se chtěla podělit a doporučit...hlavně teda ne Sněžku, tj druhý Václavák a tříhodinovou frontou na lanovku hehe ..

Sdílejte:   | 
2

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vaniilla, 3. 9. 2017, 9.17

My jsme se teď vrátili z Orlických hor, taky paráda Naše malá má ale teprve 8 měsíců, tak se zatím jen nosí v manduce.

patricia077

patricia077, 3. 9. 2017, 15.27

jjj ty jsou taky parádní

vaniilla, 3. 9. 2017, 16.01

Byla to nádhera, spojili jsme to ještě se Stolovýma horama v Polsku - ty jsou taky krásné.

patricia077

patricia077, 3. 9. 2017, 19.41

tak ty ani neznám

Žofinka

Žofinka, 10. 8. 2017, 15.29

dcera má tedy výdrž, já takto viděla lidi zase v žabkách, jak šplhají po žebřících apod

patricia077

patricia077, 10. 8. 2017, 18.34

Taky dobry žabky

Mygara

Mygara, 10. 8. 2017, 9.59

ale vypadli jste ze stereotypu, ne? .-)

patricia077

patricia077, 10. 8. 2017, 10.04

to jo .-)

baru86

baru86, 8. 8. 2017, 16.01

Pěkné zážitky

nikolava, 8. 8. 2017, 11.47

Úplně vám zavidím, my asi nikdy nikam nepojedem

patricia077

patricia077, 8. 8. 2017, 12.24

jak to?

Kamila Pecharová, 7. 8. 2017, 20.30

Typuji, že pár v "tancovačkách" byli z Polska. Mám pravdu? Ty to mají snad v genech nebo co.. NĚKOLIKRÁT jsme s manželem potkali polské kolegy, kteří chodí na Sněžku nebo do zasněžených skal v minisukni, podpatcích a celkově neustrojení na túru..

patricia077

patricia077, 8. 8. 2017, 9.18

nene byli to češi

Fuga

Fuga, 7. 8. 2017, 12.55

chce to vyrazit mimi sezónu , ale ten borec byl tedy něco

patricia077

patricia077, 7. 8. 2017, 13.05

jj fakt jsem čuměla ale takových zajímavých lidí jsme potkali víc .-)

vendy.z, 7. 8. 2017, 11.39

Tam je to bezva...doporučuji také vycházku k prameni Labe - jde se po vrstevnici a děti to dobře dávají - je-li horko, tam je nádherně....Borůvky cestou, krásné výhledy, motýlci...

patricia077

patricia077, 7. 8. 2017, 11.53

jj tam jsme chtěli ale byla to zacházka další dva km a my s malou holkou chodili od devíti od rána do sedmi do večera takže tohle už jsme fakt nedali

skřítek, 7. 8. 2017, 9.43

Na horách je parádně. My si teď užily pár dní v Krušných horách a byla to snad nejlepší dovolená. Klid, žádný vedra, nádherná příroda, borůvky....prostě idyla:)

patricia077

patricia077, 7. 8. 2017, 10.05

jj borůvek a hub je letos hodně že .)

skřítek, 7. 8. 2017, 10.46

No jak kde, u nás na plzeňsku třeba ani ťuk, takže jsme tam byli jako u vytržení...

patricia077

patricia077, 7. 8. 2017, 11.15

aha tak to já letos byla překvapená jaký jsme měli už v červenci úlovek

annahb, 7. 8. 2017, 20.02

jé a u nás už borůvky skoro nejsou

patricia077

patricia077, 7. 8. 2017, 20.11

V Krkonoších je jich ještě dost

Petra Schoberová, 7. 8. 2017, 7.21

Hlavně že jste si to užily . Snad se tam taky někdy dostaneme

patricia077

patricia077, 7. 8. 2017, 8.40

určitě .-)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů