Nejkrásnější dovolena
Vložil(a): Zlata1, 15. 1. 2017 17.41
Kde se Vám nejvíce líbilo?? Každý určitě prožil nějakou pěknou dovolenou. Někdo tady v Čechách , někdo zase v jiné zemi. Já měla tu příležitost letět letadlem do Kalifornie. Byla jsem tam celkem tři týdny, ale aby toho člověk poznal více musel by tam být tři měsíce. I tak to bylo pěkné, ale tam jsme byli bez dětí, pak s dětmi dne byli v Chorvatsku a tam to bylo taky pěkně. A doufáme, že letos to vyjde a budeme moci jet na dovolenou zase do Chorvatska k moři. Když vidíte ty dětské usměvavé tváře jak si hrají u břehu a házejí kamínky do more tak je veselo. Ale kamínky děti mohou házet i u rybníka a nebo řeky, ale přeci jenom je to prostředí jiné......
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 2. 12. 2017, 2.46
já jsem spokojená snad všude, hlavní je, že člověk někam vyrazí
Mygara, 4. 4. 2017, 20.08
nejkrásnější dovolená je tam, kde jsou děti zdravé a nehádáme se
Loni jsem byli v Českém Švýcarsku, bylo to tam úžasné, až tak, že jsem se tam v kruhu rodiném vzali! Krásné vzpomínky nejen jako první dovolená s dítětem a také se máme kam vracet! Jinak jsme objeli ty naše velehory....Jeseníky, Krkonoše, Šumava a letos se chystáme na Vysočinu. Už si z nás dělají legraci jaké překvapení chystáme letos.....no vzhledem k tomu, že pojedu v 8 měsíci těhotenství tak doufám že zádné překvapení nebude!
Lusesita25, 22. 1. 2017, 8.12
Zatim sme s malym nikde nebyli. Ale me osobne se libilo v Tunisku
Zdenulkaa, 20. 1. 2017, 18.38
Co se tyce dovolene s ditetem, tak se nam moc libilo na Slovensku v Liptovskem Mikulasi. Pro dite je tam neuveritelne moc co delat. Voda, hory, zoo, aquapark. V Cechach mam rada Krkonose. V zahranici jsme byli s malym v Chorvatsku, ale take treba na Rujane, tam byl super pisek a more, ale zas tech komaru Jinak pro me osobne top dovolena Maui (Hawai) a pak Aruba.
Dovolená co se týče Čech tak Orlík, co se týče ciziny tak se mi nejvíc líbilo v Irsku a jela bych tam klidně znovu a klidně i natrvalo je tam nádherně. Za to ale vůbec se mi nelíbilo v Itálii, tam už nikdy. Ale chtěli by jsme Bulharsko někdy zkusit. Jinak mě lákají ty země jako Norsko, Finsko a chlap ten sní o Aljašce
Katka, 16. 1. 2017, 10.48
V česku na nám líbilo v Žítkové a v Arnolticích u Děčína.
Fuga, 16. 1. 2017, 9.12
ani nevím, která dovolená byla ta nej, ale asi nejvíce vzpomínám na poznávací cestu po Islandu, hned bych jela znovu. Teď je další sen fjordy Norska, ale to s dětmi a tak za 15 let
k.o.r.i.n.e.k, 17. 1. 2017, 0.21
Norsko, tak to musí být paráda, to se máte