Nejzajímavější dovolená
Vložil(a): LucieS, 11. 8. 2017 9.54
Jakou jste zažily nejzajímavější dovolenou? Máte nějaké tipy, kde se vám líbilo a proč?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
My jsme měli nejzajímavější cestu na Island - sami s přítelem a tam mě požádal o ruku A pak svatební cestu - cestování po Americe - Yellowstone, koupání v Salt Lake, Brice Canyon, ... byla to nádhera. Teď se asi dlouho nikam tam daleko nevydáme, když máme malou holčičku.
baru86, 12. 8. 2017, 21.46
Kostarika...měli jsme jako svatební cestu putování po této zemi a byla jsem ohromená přírodou, zvířaty, rozmanitostí.
LucieS, 12. 8. 2017, 22.15
Tu mám v merku. Četla jsem o ní samou chválu. Jak to tam vycházelo cenově?
baru86, 12. 8. 2017, 22.29
Letenky jsme kupovali v akci v květnu na prosinec za 17tis./osobu. Tam je dráž než u nás, bohužel je to vyšroubované kvůli USA. Jídlo, benzín, půjčení auta - to vše bylo dražší. Ubytování vycházelo různě podle oblastí, někde nejsou ani hotely, ale jen tzv. cabiny, tak to se ceny liší. Pro nás to ale byla nejlepší dovolená vůbec.
LucieS, 12. 8. 2017, 22.45
Každopádně díky za tip. Až u nás nastane svatební cesta, tak bych to mohla navrhnout. Sice jen Seychely atd. jsou asi nudnější
baru86, 12. 8. 2017, 22.49
Jo, Seychely jsou asi jednotvárnější, né že bych tam nechtěla ) Ale Kostarika nás dostala množstvím zvířat, které jsme potkávali buď jen normálně v přírodě nebo v národních parcích - lenochodi, 4 druhy opic, nosáli, leguáni, tukan, pelikáni, dokonce i krokodýli...
LucieS, 12. 8. 2017, 7.52
LucieS, 12. 8. 2017, 7.43
Ty jo, tak zrovna Tunisko bylo pro mě velké zklamání.
LucieS, 12. 8. 2017, 7.44
Proč myslíte? Letenky jsou sice dražší, ale v jihovýchodní Asii je pak ubytování, jídlo a ostatní věci za pakatel.
LucieS, 12. 8. 2017, 7.43
Děkuji za tip. Co jste tam vše podnikali? Mně přijde, že všichni jezdí na Bali a do Thajska, ale přitom v té oblasti je toho určitě i více zajímavého.
martinazab, 11. 8. 2017, 19.02
Zataľ sme boli so synom v Grécku a veľmi sa mu páčilo. Skoro sa aj ako dvojročný naučil plávať v mori.
LucieS, 12. 8. 2017, 8.07
A kde přesně jste byli?
martinazab, 19. 8. 2017, 13.27
V Nei Pori
Lenourecek, 11. 8. 2017, 17.57
V Česku to byl každý čundr, na kterém jsme byli. A jinak túry na Korsice, neskutečná nádhera, doufám, že se tam jednou vrátím
L.janicka.l, 11. 8. 2017, 20.55
Pavouci jsou vsude prece by vam to nezkazil pavouk
Lenourecek, 11. 8. 2017, 22.37
Ta mě zrovna na túry a dovolenou nikdy nenapadla, ale je to krásné místo
LucieS, 12. 8. 2017, 7.45
Korsiku mám v hledáčku. Byli jste tam i u moře a na památkách nebo jen túry po přírodě?
Lenourecek, 12. 8. 2017, 8.49
Kombinace všeho a byla to opravdu nádherná dovolená, doporučuji
Lenourecek, 11. 8. 2017, 22.40
Řecko je pro mě zatím nej... dovolená u moře