Pohledy
Vložil(a): Zdeňka S., 25. 8. 2018 11.27
Jelikož je tady taková krásná akce posílání pozdravů z prázdnin, tak mně napadlo ...Jak jste na tom a posíláním pohledů, nejen o prázdninách ...Posíláte ještě vůbec pohledy třeba na Vánoce, Velikonoce....myslím že už to teď hodně upadá ( i to zdražování poštovních známek tomu moc nenahrává ) loni jsme posílali pár pohledů přes aplikaci České pošty , ale letos se přiznám že jsem poslala jenom jeden jediný tady ten maminkovský :) .
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 22. 9. 2018, 21.28
Pohled neposlala hodně dlouho
Posíláme dva týdně v rámci webu postcrossing.com syn miluje psaní, posílání a dostávaní pohledů. On trénuje psaní a já cizí jazyky ... Tím jak mám dva kluky, tak to ten starší bere, jako svoji speciální chvilku se mnou, kterou nam nikdo nevezme... Ještě chvili a budu muset vymyslet i neco pro druhého uličnika...
k.o.r.i.n.e.k, 30. 8. 2018, 20.41
Já posílám akorát už jen elektronické polednice a jen babičce ..
Fuga, 28. 8. 2018, 19.56
já neposlala ani nepamatuji, asi začnu až na školu v přírodě
Žofinka, 28. 8. 2018, 15.24
Já už neposilala pěkně dlouho, přání dáváme osobně, ale toť vše
Adrianita, 27. 8. 2018, 20.58
Už dávno ne.
pouzarovaj, 27. 8. 2018, 20.23
My též posíláme jen z dovolených a právě přes aplikaci pošty. Jsou to moc hezké pohledy, které si všichni rádi vystaví.