Prater-Vídeň

zobrazeno 1682×

Vložil(a): jitkamety, 27. 5. 2018 10.56

Ahojky maminky,měla bych otázku pro ty,co již navštívili zábavní park Prater,co se tam kromě vstupu na kolotoče prodává?nějak to nemůžu dohledat tak ať mám přehled :) předem děkuji

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Fuga

Fuga, 29. 5. 2018, 5.04

nebyla jsem tam, jen si vždy vzpomenu na Kačenku a strašidla

Lenourecek, 28. 5. 2018, 22.37

Řekla bych, že to budou podobná lákadla jako na pouti, ale nikdy jsem tam nebyla ani se o to nezajímala

Žofinka

Žofinka, 28. 5. 2018, 19.58

Nebyla jsem tam, tak nevím

slavuska

slavuska, 28. 5. 2018, 3.54

já tam byla kdysi dávno s mamkou, asi před 12 lety, a teď vloni se synkama, ale byli jsme jen na tom velkým kole, stánky v okolí byly zavřený, ale bylo to v prosinci, ve všední den. předpokládám, že se tam prodává hlavně nějaká jídlo, a tak, jak na každý pouti. My to tam víc neprocházeli, jen to kolo, a jeli jsme na trhy do centra, a pak na Schobrun, nebo jak se to píše.

patricia077

patricia077, 28. 5. 2018, 6.43

To je krásný zámek byla jsem tam jako zástupce CK jinak jsem se v mládí nikam moc nedostala

Aliisha

Aliisha, 27. 5. 2018, 20.39

Dle mého jídlo, pití, hračky a jiné blbiny.

Lenča Pešková, 27. 5. 2018, 20.02

ja tam byla ale bylo to asi mimo sezonu takze tam skoro nic nebylo? kazda otrakce se plati zvlast. ale nikak extra se mi tam.nelibilo

V007A, 27. 5. 2018, 19.46

Vzpomněla jsem si na Kačenku a strašidla. Ale neporadím,tam jsem ještě nebyla.

L.janicka.l

L.janicka.l, 27. 5. 2018, 19.45

Rekla bych, ze je to jak pout s hodne atrakcema a lakadly na prachy

Mildret, 27. 5. 2018, 19.30

Kamarádka pracuje v Rakousku. Není to tak dlouho co byli všichni v Preatru . Můžu se jí zeptat jak to tam všechno chodí.

Mygara

Mygara, 27. 5. 2018, 18.55

já si vždy vzpomenu na strašidelný dům

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů