Rezervace dovolené
Vložil(a): Leňulka, 21. 5. 2018 13.51
Maminky jak jste na tom? Máte už zarezervovanou dovolenou na léto? Dost mě udivuje, že hrozně moc maminek hledá místo na dovolenou až teď a pak se diví, že skoro nemůžou nic najít, že je obsazeno na celé léto. My hledali už v lednu a i to bylo už dost rozebráno a najít co by nám vyhovovalo nebylo úplně jednoduché.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
LucieS, 22. 5. 2018, 22.03
Nejen zarezervovanou, ale i zaplacenou. Za tři týdny letíme, strašně se těším.
Lenča Pešková, 22. 5. 2018, 21.40
my uz se budeme za 14 dni válet u more? mame rezervovany snad od ledna
Lenourecek, 22. 5. 2018, 21.30
My jsme také rezervovali už v lednu a nebylo lehké najít to, co by nám úplně vyhovovalo. Tak snad jsme vybrali dobře
Mygara, 22. 5. 2018, 18.31
jedeme po příbuzenstvu a to už máme zajištěné
slavuska, 22. 5. 2018, 0.11
zatím ne, hledám spíš na poslední chvíli. ale my nejsme nějak extra nároční. I letecký zájezdy jsme vždycky vybírali super last minute, pár dní před odletem, to, co zbylo, stejně, jako na hory jezdíme po těch horách chodit, a ne sedět na chatě/hotelu, tak k moři jezdíme kvůli procházkám po letovisku, moři, a výletům, takže jsme byli vždycky všude spokojení
Janako, 21. 5. 2018, 23.32
Rezervovali jsme v rijnu a uz to bylo dost prebrany?
rodinka, 21. 5. 2018, 22.22
Jedeme v červnu na týden na jižní moravu,rezervovala jsem penzion cca 15 dní a bylo ještě na výběr pro naše datum Objednávám na booking.com a jsem spokojena.Byli jsme přes tu apku loni na Slovensku,takže už jsem věděla co a jak