Snih
Vložil(a): slunicko, 31. 10. 2016 23.58
Kdo se tesite na sníh na horách a bobovacku nebo lyzovacku?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 26. 4. 2017, 19.22
já se momentálně teším na léto .-)
Fuga, 23. 1. 2017, 12.12
my byli o Vánocích a bylo to super a teď se dá sáňkovat i doma, jen kdyby nebyli opět nemocní
klarike1, 1. 11. 2016, 21.59
No kdyby tak zase jednou nasněžilo i ve městech alespoň 20 cm....na hory se nechystáme, manžel není žádný sportovec a příznivec zimy.
klarike1, 1. 11. 2016, 22.31
No ve velkém městě asi i při poprašku, ale městské děti by si užily sníh Já jsem vyrostla v Beskydech a tak mi to chybí
Zuzka Čtvrtečková, 1. 11. 2016, 20.14
Ne Což o sníh, ale zimu nemusím
AllaŠvecová, 1. 11. 2016, 13.48
Ja vůbec,jedině chci snih 24.12
Zuzka Čtvrtečková, 1. 11. 2016, 20.15
Přesně tak
nikihiphop, 1. 11. 2016, 10.32
já miluji zimu, ale hlavně kvůli sněhu a té vánoční náladě, s malým na bobovačku asi až příští rok, ale kdo ví třeba do vánoc už bude chodit a o to to bude lepší, malej bude mít první vánoce a první sníh ten z toho bude uplně wow
patricia077, 1. 11. 2016, 9.53
Já se musím přiznat, že zimu taky nemusím, je to problém s kočárkem ve městě, jasně na horách si to každý užije jinak ...
patricia077, 1. 11. 2016, 11.47
Jj taky je dražší