Snih

zobrazeno 713×

Vložil(a): slunicko, 31. 10. 2016 23.58

Kdo se tesite na sníh na horách a bobovacku nebo lyzovacku?

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 26. 4. 2017, 19.22

já se momentálně teším na léto .-)

Fuga

Fuga, 23. 1. 2017, 12.12

my byli o Vánocích a bylo to super a teď se dá sáňkovat i doma, jen kdyby nebyli opět nemocní

vendy.z, 2. 11. 2016, 21.12

Nestrašte

klarike1

klarike1, 1. 11. 2016, 21.59

No kdyby tak zase jednou nasněžilo i ve městech alespoň 20 cm....na hory se nechystáme, manžel není žádný sportovec a příznivec zimy.

slunicko, 1. 11. 2016, 22.20

To by byla kalamita

klarike1

klarike1, 1. 11. 2016, 22.31

No ve velkém městě asi i při poprašku, ale městské děti by si užily sníh Já jsem vyrostla v Beskydech a tak mi to chybí

nikolava, 1. 11. 2016, 20.39

Netěším se, stejně to dlouho nevydrží a pak je dlouho břečka

slunicko, 1. 11. 2016, 22.21

Ta brecka je nejhorší.Rano ledovka

snany, 1. 11. 2016, 20.33

Ještě jsem o tom nepřemýšlela Preferuji spíše teplo

Zuzka Čtvrtečková, 1. 11. 2016, 20.14

Ne Což o sníh, ale zimu nemusím

AllaŠvecová, 1. 11. 2016, 13.48

Ja vůbec,jedině chci snih 24.12

slunicko, 1. 11. 2016, 18.10

To je dost malo ne?

Zuzka Čtvrtečková, 1. 11. 2016, 20.15

Přesně tak

slunicko, 1. 11. 2016, 22.21

nikihiphop

nikihiphop, 1. 11. 2016, 10.32

já miluji zimu, ale hlavně kvůli sněhu a té vánoční náladě, s malým na bobovačku asi až příští rok, ale kdo ví třeba do vánoc už bude chodit a o to to bude lepší, malej bude mít první vánoce a první sníh ten z toho bude uplně wow

slunicko, 1. 11. 2016, 13.47

A jeste k tomu krásné bilo

patricia077

patricia077, 1. 11. 2016, 9.53

Já se musím přiznat, že zimu taky nemusím, je to problém s kočárkem ve městě, jasně na horách si to každý užije jinak ...

Zdeňka S., 1. 11. 2016, 11.30

Kromě toho lyžování a sněhuláků má spíš samé nevýhody

patricia077

patricia077, 1. 11. 2016, 11.47

Jj taky je dražší

Zdeňka S., 1. 11. 2016, 12.05

Jo to je fakt

slunicko, 1. 11. 2016, 18.11

Než co?

slunicko, 1. 11. 2016, 22.22

To je pravda

slunicko, 1. 11. 2016, 18.11

Jaké nevyhody vidíte v lyžování?

Zdeňka S., 1. 11. 2016, 18.22

V lyžování žádné, ale třeba se prodraží topení a elektrika, brzo je tma, tak se pořád topí a svítí Teda já jsem to myslela takhle

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů