Vedra
Vložil(a): Janako, 9. 8. 2018 16.44
Mamky, co děláte s dětmi v těchto vedrech?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 29. 8. 2018, 6.08
já si užívala prázdnin, děti velké, takže se chodili koupat
WeruskaSK, 22. 8. 2018, 22.28
sme zavreti doma, pripadnedame na dvor bazen a schladzujeme sa
Žofinka, 20. 8. 2018, 2.11
My byli na Šumavě a tam tak šílené vedro nebylo, ale jinak jsem u rodičů u bazénu
Fuga, 12. 8. 2018, 11.09
chodime se cachtat k bazénku nebo na procházku do lesa, případně jsme dima na terase, mame ji na sever
Adrianita, 10. 8. 2018, 22.04
Normálně chodíme ven, koupat se apod. Doma třeba děláme ledové a vodní aktivity.
Snažíme se být ve stínu a nebo doma. Předevčírem jsem ji dala lavor s vodou a dětské nádobíčko a vařili jsme, dala jsem jí pytlík čaje a zkoušela si to sama nalévat z konvičky atd. takový čajový dýchánek. Docela ji to zabavilo. Chtěli jsme jít také do dětské herny, ale ta měla zavřeno. Jinak bazének jsem také pořídila, ale malá v něm moc dlouho nevydrží, chce být v pohybu. Když je vedro o víkendu, tak jedeme za rodiči na Lipno, tam je vždycky o pár stupňů chladněji, tak se to dá vydržet.
NiFee, 10. 8. 2018, 18.03
300x denne sa sprchujeme
Aliisha, 10. 8. 2018, 20.49
Tak to nechci vidět účet za vodu