ZAHRANICIE
Vložil(a): WeruskaSK, 3. 5. 2018 23.00
kedy prva zahranicna dovolenka s malym dietatom? kedy z toho uz ma zapamatatelne zazitky?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 10. 5. 2018, 13.29
naše dcera byla poprvé ve 4 letech a ted v dospělosti i tedy nepamatuje nic )
Fuga, 5. 5. 2018, 15.30
nedokážu zodpovědně říci, náš 6ti leták stejně nejvíce ocení hřiště a možnost se vylítat a iq park .-))
Žofinka, 5. 5. 2018, 5.03
Dítěti je dobře tam, kde je s vámi
Aliisha, 4. 5. 2018, 21.15
Dle mého v době, kdy už chodí a tak nějak jí všechno. Cca 1 rok. S miminkem bych jet nechtěla
patricia077, 4. 5. 2018, 10.53
Dcera s námi u moře byla v roce a půl a myslím, že si pamatuje velké..a tak teď uvažujeme zda vzít syna, kterému budou dva v létě, nevím no
LucieS, 4. 5. 2018, 9.57
Teď v červnu letíme na Krétu, dceři bude rok a půl. Nečekám, že to bude dovolená pro ní (sice jen je dceři jedno, jestli si bude čvachtat u bazénku v ČR nebo v cizině), ale je to dovolená pro nás.
WeruskaSK, 4. 5. 2018, 19.25
no drzim palce aby ste si to uzili. ja mam nazor ze dovolenka s detmi nikdy nie je dovolenka. riesis tie iste haluze akurat o to horsie ze mimo domova a domaceho prostredia. takze dovolenka v pravom zmysle jedine bez deti. snivajme dalej ☺
LucieS, 4. 5. 2018, 22.18
Na to jsem myslela a proto jedeme čtyři dospělí. To by bylo, abychom se nějak neprostřídali v hlídání
WeruskaSK, 5. 5. 2018, 10.30
tak to je luxus, toto ja nemam aby som niekoho zobrala
LucieS, 5. 5. 2018, 13.24
Jen to možná bude nápor na psychiku přítele - krom nás dvou jede i moje mamka s babi I když spolu vychází dobře, takže snad všechno bude v pohodě
Katka, 4. 5. 2018, 8.33
Zatím nebyla, nevidím v tom smysl. Dřív než v 6 letech z toho podle mě dítě nic nemá.