Svědění hlavy

zobrazeno 2582×

Vložil(a): katuš, 23. 2. 2020 21.26

Jsem v prinim trimestru a trápí mě svědění hlavy a lupy. Dřív jsem to neznala ale toto těhu mě úplně vysává ? poraďte co na vlasy??

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gabullka, 25. 7. 2022, 9.48

No buď ráda za lupy já jsem po porodu a příšerně mi padají vlasy

Olla, 15. 8. 2022, 22.28

Khadi má super olejíčky na vlasy respektive pokožku hlavy a mají i na padání vlasů, tak ho vyzkoušej

Fuga

Fuga, 6. 3. 2020, 7.04

Já bych zkusila linolu šampon

snany, 1. 3. 2020, 7.49

Pokud je to jen svědění hlavy, tak bych to zkusila "přežít". Jestli se k tomu přidá svědění celého těla, řešila bych to s gynekologem

Adrianita

Adrianita, 29. 2. 2020, 9.54

Je to díky hormonům. Zkus metodu nopoo, v eshopu můžeš koupit i různé jíly na mytí vlasů, opláchnout roztokem jablečného octu.. Pomáhá prý i protikvasinková dieta.

L.janicka.l

L.janicka.l, 25. 2. 2020, 23.10

Nevim cim to je, nic necekam a posledni mesic mi strasne svedi hlava taky. Zadna zmena v myti hlavy se nekonala. Tak si rikam, ze je to tim rocnim obdobim

Teryk92, 25. 2. 2020, 17.06

Co třeba Linolu? Jinak bych určitě navštívila kožní, pokud nic z rad nepomůže.

Cherrynka, 24. 2. 2020, 20.19

Zkusila bych i heřmánek, bud domácí nebo tonikum z lékárny

patricia077

patricia077, 24. 2. 2020, 19.21

To bude suchou pokožkou, takže volit něco na suchou..

Gustawka, 24. 2. 2020, 13.21

já používám konopný šampon z lékarny a na noc si dávám masku na vlasy z bambuckého másla

dasza, 24. 2. 2020, 7.05

Je vysušená.nebo máš lupy.olej.koprivocej šampon a vydrzet

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů