Svědění hlavy
Vložil(a): katuš, 23. 2. 2020 21.26
Jsem v prinim trimestru a trápí mě svědění hlavy a lupy. Dřív jsem to neznala ale toto těhu mě úplně vysává ? poraďte co na vlasy??
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 6. 3. 2020, 7.04
Já bych zkusila linolu šampon
Adrianita, 29. 2. 2020, 9.54
Je to díky hormonům. Zkus metodu nopoo, v eshopu můžeš koupit i různé jíly na mytí vlasů, opláchnout roztokem jablečného octu.. Pomáhá prý i protikvasinková dieta.
L.janicka.l, 25. 2. 2020, 23.10
Nevim cim to je, nic necekam a posledni mesic mi strasne svedi hlava taky. Zadna zmena v myti hlavy se nekonala. Tak si rikam, ze je to tim rocnim obdobim
patricia077, 24. 2. 2020, 19.21
To bude suchou pokožkou, takže volit něco na suchou..