dárek ke 3. narozeninám - panenka
Vložil(a): pouzarovaj, 28. 2. 2017 13.35
Prosím o radu - nemáte tip na nějakou pěknou panenku pro dceru ke 3.narozeninám, se kterou jste spokojené? Ještě to nemusí být čůrací atd. Chtěla bych jí vybrat nějakou hezkou, ale zároveň, aby už něco vydržela. Už se k hračkám začíná chovat pěkně, ale přeci jen to občas letí na zem.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
karamelka77, 19. 11. 2019, 15.14
Já jsem třeba dceři koupila panenku a k tomu jsem ji ještě koupila nové krásné stříbrné náušničky se srdíčky
karamelka77, 28. 11. 2019, 13.19
Podívejte se na e-shop se šperky Gioielli, určitě ta vyberete
Žofinka, 21. 11. 2017, 11.01
osobně mám nejraději hadrové panenky
k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2017, 21.58
Pokud budete kupovat brečící nejdřív zkuste zda jí to nevadí, moje švagrová dostala asi ve čtyřech brečící a probrečela to a od stromku utekla
pouzarovaj, 4. 3. 2017, 22.15
díky za tip - právě vůbec nevím, zda už takové panenky kupovat - jestli je nebo není na ně ještě malá
pouzarovaj, 1. 3. 2017, 12.02
Já si říkala, jestli na ty čůrací atd. není ještě malá, ale možná ne, nevím - nemám zkušenost ... Částka není tak směrodatná, mám na to 2 měsíce, ušetřím i na dražší. Bude to hlavní dárek, pak dostane už jen drobnosti.
Fuga, 1. 3. 2017, 9.44
volila bych hadrovou, jako malá jsem si s ní vyhrála
pouzarovaj, 1. 3. 2017, 12.03
hadrové máme (pak ještě baby born tu pro nejmenší holčičky - gumová hlavičky, měkké tělo) - s hadrovými si nehrají, s tou s gumovou hlavičkou občas jo
jitkamety, 28. 2. 2017, 21.16
Ja dceri poridila panenku anabel a je spokojena
pouzarovaj, 28. 2. 2017, 20.30
a jak je velká? Není ve 3 letech na Barbie malá?
k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2017, 22.03
I tříleté holčičky už jsem barbie viděla
pouzarovaj, 4. 3. 2017, 22.17
No, zkusila jsem vytáhnout Barbie po mně.. Tak nejvíc Terku zajímá kůň a barbíny zajímají mladší dcerku(1,5 roku), ale už jedné z nich stihla urvat nohu . Tak na Barbie bude ještě čas...
Mygara, 28. 2. 2017, 18.03
my máme ještě po mně, má hadrové tělíčko a jen hlava a předloktí a lýtka jsou z umělé hmoty a je moc fajn
pouzarovaj, 28. 2. 2017, 20.32
je fakt, že panenku po mě a ségře mají holky u babičky a tahají jí pořád
pouzarovaj, 1. 3. 2017, 7.52
děkuji za tip - já zkusím pohledat na internetu - když zadám tyto parametry, tak mi snad strýček Google něco snad velmi podobného najde.
k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2017, 22.06
Já mám klasickou umělou panenku po sobě a syn sis ní občas hraje, ale nechce jí oblečenou, to hned sundá
pouzarovaj, 1. 3. 2017, 8.08
Moc díky