dárek ke 3. narozeninám - panenka

zobrazeno 1457×

Vložil(a): pouzarovaj, 28. 2. 2017 13.35

Prosím o radu - nemáte tip na nějakou pěknou panenku pro dceru ke 3.narozeninám, se kterou jste spokojené? Ještě to nemusí být čůrací atd. Chtěla bych jí vybrat nějakou hezkou, ale zároveň, aby už něco vydržela. Už se k hračkám začíná chovat pěkně, ale přeci jen to občas letí na zem.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Olla, 22. 10. 2020, 20.45

U nás to bude určitě barbie, dcerka si vybrala tady tuhle www.pompo.cz/product/25GKH26/mattel-barbie-snehova-princezna/?lang=cs

LauraI, 24. 10. 2020, 13.57

Co tak předběžně vím, že budu kupovat tak je nějaké miminko a kočárek, ten si dcera přeje moc. Ale ještě nevím odkud.

Olla, 27. 10. 2020, 18.46

Zkus se podívat na katalog pompa, mají tam hrozně moc hraček v akci a taky tam je možnost získat vouchery za nákup

LauraI, 21. 10. 2020, 23.33

Co barbie ? To si myslím, že je taková nejoblíbenější hračka u holčiček a hlavně je k tomu nekonečné množství doplňků .

karamelka77, 19. 11. 2019, 15.14

Já jsem třeba dceři koupila panenku a k tomu jsem ji ještě koupila nové krásné stříbrné náušničky se srdíčky

karlaaa, 26. 11. 2019, 14.09

Sháním nějaké pěkné náušnice pro 6 letou dceru a nikde se mi žádné nelíbí, všude mají klasiku, ale já bych chtěla jiné, kde se mohu podívat?

karamelka77, 28. 11. 2019, 13.19

Podívejte se na e-shop se šperky Gioielli, určitě ta vyberete

Žofinka

Žofinka, 21. 11. 2017, 11.01

osobně mám nejraději hadrové panenky

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2017, 21.58

Pokud budete kupovat brečící nejdřív zkuste zda jí to nevadí, moje švagrová dostala asi ve čtyřech brečící a probrečela to a od stromku utekla

pouzarovaj

pouzarovaj, 4. 3. 2017, 22.15

díky za tip - právě vůbec nevím, zda už takové panenky kupovat - jestli je nebo není na ně ještě malá

Zdeňka S., 1. 3. 2017, 11.04

Dcera teď dostalala takovou menší čůrací, moc se jí líbí. Taky záleží jakou částku chcete investovat. Výběr je hodně velký , tak určitě nějakou hezkou taky vyberete

pouzarovaj

pouzarovaj, 1. 3. 2017, 12.02

Já si říkala, jestli na ty čůrací atd. není ještě malá, ale možná ne, nevím - nemám zkušenost ... Částka není tak směrodatná, mám na to 2 měsíce, ušetřím i na dražší. Bude to hlavní dárek, pak dostane už jen drobnosti.

Fuga

Fuga, 1. 3. 2017, 9.44

volila bych hadrovou, jako malá jsem si s ní vyhrála

pouzarovaj

pouzarovaj, 1. 3. 2017, 12.03

hadrové máme (pak ještě baby born tu pro nejmenší holčičky - gumová hlavičky, měkké tělo) - s hadrovými si nehrají, s tou s gumovou hlavičkou občas jo

jitkamety

jitkamety, 28. 2. 2017, 21.16

Ja dceri poridila panenku anabel a je spokojena

vendy.z, 28. 2. 2017, 18.38

Naše dcerka na panenky není, tak se v tom nevyznám. Uznává jen Barbie a My Little Pony Equestria Girls

pouzarovaj

pouzarovaj, 28. 2. 2017, 20.30

a jak je velká? Není ve 3 letech na Barbie malá?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2017, 22.03

I tříleté holčičky už jsem barbie viděla

pouzarovaj

pouzarovaj, 4. 3. 2017, 22.17

No, zkusila jsem vytáhnout Barbie po mně.. Tak nejvíc Terku zajímá kůň a barbíny zajímají mladší dcerku(1,5 roku), ale už jedné z nich stihla urvat nohu . Tak na Barbie bude ještě čas...

Mygara

Mygara, 28. 2. 2017, 18.03

my máme ještě po mně, má hadrové tělíčko a jen hlava a předloktí a lýtka jsou z umělé hmoty a je moc fajn

pouzarovaj

pouzarovaj, 28. 2. 2017, 20.32

je fakt, že panenku po mě a ségře mají holky u babičky a tahají jí pořád

Leňulka, 1. 3. 2017, 7.47

ještě máme obyč panenku co má teda látkové jen tělíčko protože tam má strojek, pláče a říká máma a táta, je vslékací, jinak nic víc nedělá ale je pěkná pro děti mají jí jako miminko. Ale musela bych se zeptat ségry kde pořídila, dostala jí dcera k vánocům

pouzarovaj

pouzarovaj, 1. 3. 2017, 7.52

děkuji za tip - já zkusím pohledat na internetu - když zadám tyto parametry, tak mi snad strýček Google něco snad velmi podobného najde.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2017, 22.06

Já mám klasickou umělou panenku po sobě a syn sis ní občas hraje, ale nechce jí oblečenou, to hned sundá

Leňulka, 1. 3. 2017, 8.06

koukala jsem na netu úplně tu samou jsem teda nenašla ale je to něco na způsob New Born akorát teda o dost levnější, říkala ségra kolem 300kč. Zeptám se jí kde koupila a případně jestli má nějaký název

pouzarovaj

pouzarovaj, 1. 3. 2017, 8.08

Moc díky

Leňulka, 1. 3. 2017, 8.13

jj máme takovou podobnou jen látkové tělíčko a brečí a mluví, něco na způsob Annabel

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů