Hračky které rozvíjí od 1 roku?

zobrazeno 2206×

Vložil(a): jitkamety, 16. 12. 2017 8.48

Ahojky maminky,muzete mi doporucit nejake hracky (okolo 200-,) ktere rozviji motoriku uz od 1 roku?s cim mate dobre zkusenosti? Predem dekuji :)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

IvčaSemi, 20. 10. 2020, 12.57

Co budete letos kupovat dětem, co mají 1,5 - 2 ? Přijde mi, že toho malá má strašně moc a já už fakt nevím, co by se jí mohlo líbit a co by ji zaujalo.

Sonia, 22. 10. 2020, 20.17

Já to letos vidím na nějaké kostičky a nějaké interaktivní hračky. Pompo toho má hodně pro ty prcky a mají i dokonce eko kosmetiku pro děti, tak tu určitě taky vyzkouším.

IvčaSemi, 24. 10. 2020, 13.22

Ono u těch malých dětí je to těžké. Ta naše princezna si hraje s kde čím a ani to kolikrát nejsou hračky a spíš jsou v kurzu ovladače ale co jí určitě koupím, tak je nový usínáček, hrozně se mi líbí tady tenhle www.pompo.cz/product/25FXC66/fisher-price-podrimujici-usinacek-vydra/?lang=cs

Cherrynka, 17. 12. 2017, 12.44

U nás má syn moc rád dřevěné kostky, moc rád boří pyramidy, co z nich udělám

Katerina Hrstková, 17. 12. 2017, 7.23

U nás auta, lego,kostky dřevěné, zatloukacky, provlekacky ?

Leňulka, 16. 12. 2017, 23.09

kostky, vkládačky, u nás se osvědčilo velké lego - mega bloks

vendy.z, 16. 12. 2017, 23.05

je toho spousta, vkládačky jsou výborné, takové ty provlékačky...

Gabill, 16. 12. 2017, 21.42

Urcite vkladanie roznych tvarov a ja odporucam lego duplo. Mozno si stym hned od roku nebude vediet poradit, ale s malou pomocou na zaciatku to urcite zvladne. My skladame stale este aj v 3,5 roku.

snany, 16. 12. 2017, 17.14

Nejlépe rozvíjí obyčejné aktivity, nemusí to být ani hračky v pravém slova smyslu. Bubínek z hudebních nástrojů třeba. Pak různé vkládačky, zatloukačky, balonky plastové, obyčejné kostky dřevěné. Na Lego je ještě brzo, to bych doporučila až tak od dvou let. Napadla mě Tatra ( dělají v různých barvách). Jinak každý obchod už má ve vyhledávači filtr a když zadáš podle věku najde ti to velké množství hraček. Jinak se vyrábí různé obří kostky s aktivitama.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 12. 2017, 8.32

Syn dostal v roce místo tatrovku taková odrážecí auto a bavilo ho až tak za půl roku a tatrovka ho nechávala chladným v herničce a baví ho až teď ve dvou a půl, každé dítě je jiné

snany, 17. 12. 2017, 9.02

Ani ho nebavilo, když ho někdo v tatrovce vozil? Souhlasím každé dítě je jiné

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 12. 2017, 9.05

Nechal se vozit až teď možná kdyby ji měl doma a ne jen u babičky a v herně

NiFee

NiFee, 16. 12. 2017, 15.42

U nás lego duplo alebo magneticka tabula na kreslenie

Eliška Kozlova, 16. 12. 2017, 12.30

U nás nejvíc frčí větší obyčejné auto, furt jezdí s nim po celém bytě Jinak souhlasím kostky, vkladacky, motoricky labyrint, dřevěné skladacky, taky má úspěch obyčejný míč

Katka

Katka, 16. 12. 2017, 11.57

Balón, dřevěné kostky a lego duplo.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů