Panenka - miminko

zobrazeno 2325×

Vložil(a): Jarka mmm, 18. 9. 2016 18.09

Zdravím. Ráda bych dcerce (2 r) koupila nějakou panenku - miminko. Máte někdo nějakej tip? Ráda bych aby: nebyla příliš drahá, uměla brečet a smát se (a neznelo to děsivě), případně aby se dala krmit a curat, dál aby byla svlekaci a aby byla kvalitně zpracovaná. A aby neměla pro mě zbytečné funkce jako mimika v obličeji nebo nějaké pisnicky. Existuje vůbec něco takového? :D

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 5. 11. 2017, 7.01

díky za tipy, za chvíli se budu muset inspirovat

pouzarovaj

pouzarovaj, 28. 2. 2017, 13.48

Děkuji za diskuzi. Narazila jsem na ní, když vymýšlím panenku pro 3.letou dcerku. Jak Vaší dceři panenka vyhovuje? Hraje si s ní?

Jarka mmm, 28. 2. 2017, 14.54

Ano,hraje a vyhovuje . Je fajn,že je poměrně lehká a nebreci .

Minnie, 2. 12. 2016, 11.34

Mě se líbí Baby born nebo Chou chou.

Jarka mmm, 2. 12. 2016, 11.37

Už máme koupenou Bayer design hello baby .

Minnie, 2. 12. 2016, 11.39

Tak jsem koukla na net a vypadá dobře . Snad se bude libit

Jana82

Jana82, 20. 9. 2016, 10.40

Máme panenku Lauru z Dráčika. Hodnotila jsem ji tady na webu tak se když tak na ní podívejte.

benca, 19. 9. 2016, 17.26

babyborn, anabela

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 9. 2016, 8.49

Mě se líbí panenka Annabell ale u těch panenek co brečí pozor, jelikož moje švagrová když jí byla malá dostala panenku co brečí a bála se jí, takže to byly jen vyhozené peníze, takže spíš jen nejdřív někde u někoho zkusit reakci

Jarka mmm, 19. 9. 2016, 9.06

Dobrý nápad .

dasza, 19. 9. 2016, 5.47

Mame sou sou..a ac stoji 1500 je odolna.a uzasna a penez nelituju..dcera ma x panen doma.pres mluvici.brecici.hadrove.plastove ale s tou drahou si hraje nejvic a ma ji nejoblibenejsi.ale necura..vetsina panen cura stylem kdyz do bi lijete vodi hned cura.to je desne neprakticky..takze my curaci nechteli;)hlavne ze place a povida..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 9. 2016, 8.50

Tahle panenka je moc krásná akorát švagrová se jí bála - pamatuji si, že od stromečku utekla a brečela

dasza, 19. 9. 2016, 13.58

Tak asi jinej druh.ta nase breci potichu a krasne...a kdyz se ji da dudlik ztichne..nase mala se boji kde ceho..alr panenek ne

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 9. 2016, 14.18

Brečela potichu a stejně. Prostě některé děti jsou takové.

vendy.z, 18. 9. 2016, 20.22

Také se mi líbí annabell, ale naše 5 letá na panenky nikdy nebyla. Jediné panenky, které má jsou Barbie. Jinak je stoprocentně plyšáková

Jarka mmm, 18. 9. 2016, 20.48

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů