Cmelda a Brumda
Vložil(a): V007A, 29. 1. 2019 9.16
Mamky,kdo máte tady ty hrací plyšáky, je tady někdo,komu přestaly hrát a koukal se dovnitř? Potřebuji vědět než to začnu párat a rozebírat,jestli tam jdou vůbec vyměnit baterky. Děkuji ?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 9. 2. 2019, 14.05
Tak super že ty baterky jdou vyměnit ale to parádní a sešívání je stejně na prd
Karolina97, 5. 2. 2019, 8.51
Ano jde, stačí rozpárat a vyměnit baterie, též jsme to tak už několikrát dělali
Kamila Pecharová, 2. 2. 2019, 23.35
Ano máme a měnili jsme několikrát
Žofinka, 30. 1. 2019, 5.23
U těch to hraček bohužel ani nepředpokládají, že by měnil někdo, bohužel