Deskove hry 2-3 roky

zobrazeno 772×

Vložil(a): Jarka mmm, 24. 11. 2016 9.00

Zdravím :). Už jsem tu zakládala diskuzi na deskovky (díky za super tipy),ale teď by mě zajímaly tipy na deskovky pro mrnousky :),resp.tak pro 2-3 leté. Máte nějakou zkušenost? Krom třeba dětského domina...Kamarádka mi ukazovala nějakou s krteckem,kde se házela barevná kostka a otacely se tam kartičky s jednoduchými úkoly. Moc se mi líbilo,že se děti učí hrát ty deskovky (učí se střídat ve hraní atd.). Ale musí to být fakt jednoduchý na pochopení,aby to neodradilo dítě i mě :D. Moc díky!

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

noemi1, 25. 6. 2020, 10.52

Tak to u nás také teď frčí pexeso a párové skládačky bookid toys.

karamelka77, 28. 6. 2020, 12.58

Můžu se zeptat na ty skládačky co je to zač?

Mygara

Mygara, 14. 4. 2017, 14.39

toho krtčka jsme měli také a měl úspěch, když děti neumí počítat

Lusesita25, 29. 11. 2016, 7.55

Deskovou hru nevim, ale mame pripraveno drevene pexeso a domino, tak uvidime.

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 16.51

pro tak malé dítě mě napadá ještě pexeso s málo obrázky

Jarka mmm, 24. 11. 2016, 18.51

To máme a zatím nehodlá pochopit pravidla .

dasza, 24. 11. 2016, 14.52

Noje prvni hry.clovece.smolicek pacholicek.pat mat.a vsechny ty obrazko hry dle postavicek..je toho strasne moc..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 11. 2016, 14.24

Já mám pro malého taové to chytání rybiček jako dřevěné puzzle, pak pexeso, ale jinak nevím

Jarka mmm, 24. 11. 2016, 16.10

Jo to máme taky. Chtěla jsem něco,co ke podobné klasickým deskovkam.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 11. 2016, 20.06

Já vlastně jako malá měla obrázkové člověče nezlob se a to bylo fajn

Adrianita

Adrianita, 24. 11. 2016, 14.04

Deskovky s malou zatím neplánuju. Hrajem domino s obrázky a pexeso.

Eliška Kozlova, 24. 11. 2016, 10.58

Syna nejvíce bavilo pexeso, učili jsme to hrát, ze obrázky se neotacely zpět. A při otáčení jsme se střídali i při výhře. Pak obrazkove člověče nezlob se s motivem krtecka

ivka1981, 24. 11. 2016, 10.50

máme podobnou hru doma, jmenuje se to nezlob se človíčku. Je to na principu člověče, ale obrázkového, baví to i dvouletou dcerku. Ten krteček je to samé, ale my máme už tolik věcí s krtečkem, že jsme hledali něco jiného. Teď v nějakém předvánočním letáku to bylo myslím i se zvířátky a ještě s pohádkama. Je to pořád to samé, jen jiné obrázky.

Zdeňka S., 24. 11. 2016, 10.20

Krteček je fajn, pak máme i Pata a Mata s obrázkovou kostkou. Jinak klasika puzzle a pexeso

Jarka mmm, 24. 11. 2016, 10.36

Na toho Pata a Mata mrknu .

Zdeňka S., 24. 11. 2016, 11.06

Jmenuje se to pohádkové hraní, jsou tam obrázky s nářadím a figurky s Patem a Matem

Jarka mmm, 24. 11. 2016, 11.32

Děkuji

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů