Deskové hry

zobrazeno 1594×

Vložil(a): ROMA-Z, 17. 6. 2019 18.38

Hrajete s dětmi deskové hry a jaké? Co u vás nejvíc frčí? Od kolika let jste s dětmi začali hrát?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Pavla T., 26. 7. 2019, 18.08

Hrajeme cca od 2 let pexeso, domino, pak takové to dětské člověče nezlob se s obrázky. Teď 4letech dostal syn Loupežníci, třeste se! a je to bomba moc ho to baví. Pak máme Z pohádky do pohádky, ale to baví jen část hry protože může být hodně dlouhá (naposled vydržel 45min.?)

Ketris

Ketris, 26. 6. 2019, 14.37

Hra z albertu. Monopoly, Az-kviz, dostihy a sazky, domino..

louskacek2, 20. 6. 2019, 21.52

My Hádej kdo jsem (coz se dela v karetní i deskové podobě) to je super to zvládá tříleťák v pohodě. A Zajíci na louce typicka deskova hra tu hrajem od tří let též se starší ségrou.

Zdeňka S., 19. 6. 2019, 7.47

Cca od dvou let , začínali jsme takové to člověče nezlob se s obrazovou kostkou a pexeso. Teď hrajeme nejraději karty, dostihy, monopoly...

JanaH, 19. 6. 2019, 7.41

Se starším jsme začali hrát, když měl něco mezi 2 a 3 roky, baví ho to moc. Mladšího začaly hry zajímat až o dost později. Nejraději hrají Dobble, žížaly, leporela her od Lucie Ernestové, jednu, kde se sbírají malá zvířátka z výběhů (kdysi byla v Albertu v nějaké kampani) nebo si nějakou hru vymyslíme a společně namalujeme. Jo a manžel dostal na Vánoce hru Biatlonmánie, tu si starší oblíbil.

Janna, 18. 6. 2019, 22.43

Synovi budou dva roky a zatim zkousime porad dokola jen pexeso ? ale bavi ho tk vzdy tak dve minuty.

L.janicka.l

L.janicka.l, 18. 6. 2019, 20.59

Moc ne, maleho to spis bavi jen rozhazovat

Gustawka, 18. 6. 2019, 20.33

my milujeme Z pohádky do pohádky

Cherrynka, 18. 6. 2019, 16.23

My máme doma zatím jen pexexo, takové velké plastové a pak kuličky

Teryk92, 18. 6. 2019, 15.19

Dobble a farmář

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů