Deskové hry
Vyrábíte doma deskové hry pro děti ? Pokud ano, prosím o inspiraci.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 8. 1. 2018, 12.56
nevyrábíme, ale sbíráme růžné hry po internetu nebo z časopisů a podlepíme na tvrdý papír
k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 19.44
Já chci jednou synovi ušít pexeso
Fuga, 30. 11. 2016, 17.54
vyrábíme různé cesty s očíslovanými poli, na nich různé úkoly apod.
Zatím nevyrábím, starší tříletý na stolní hry ještě není, nevydrží u toho. Ale možná by třeba mohla projít hra na cestu ze školky s úkoly - klasika políčka start a cíl, některá políčka barevně odlišit, na kterých bude plnit úkoly nebo odpovídat na otázky (přeskoč "kaluž", pořádně se rozhlédni na přechodu, pozdrav souseda XY, potkal jsi Mikuláše, řekni mu básničku, slyšíš kukačku, vyjmenuj aspoň 2 další ptáčky, které znáš.. do toho nějaká vracecí políčka typu obul sis boty na kozí nohy, vrať se do šatny a přezuj si je, potkal jsi kamaráda a dali jste si závody zpátky ke školce, vrať se o 10 políček zpět..
Katka, 31. 1. 2016, 15.59
Zatím jsme jen kupovali, vyrobit by nevadilo, ale horší vymyslet zápletku...nechám se taky inspirovat.