Fotky - vyvolávat nebo jen digitálně?
Jak uchováte foto vzpomínky? Já třídím digi fotky dle měsíců a událostí, nechávám vyvolávat ty nejlepší asi 1x ročně dle akce na fotky (Teta, DM...) někdy i fotoknihu... Co vy?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 4. 11. 2017, 6.27
my je máme jen digitálně, nebo děláme fotoknihy pro babičky
Fuga, 10. 1. 2017, 2.27
my vetšinou máme fotky jen digi, ale hlavně je zálohujeme, kde se dá
Lusesita25, 9. 10. 2016, 12.59
Zrovna dělám výcuc těch nejlepších fotek a jen čekám ještě na fotky z profi focení a pak nechám vše nejednou vyvolat.
Lusesita25, 10. 10. 2016, 16.40
U nas je to jen po trech mesicich nastesti
k.o.r.i.n.e.k, 29. 9. 2016, 13.11
Teda Vy máte přehled Já používám jen ten Zoner
k.o.r.i.n.e.k, 29. 9. 2016, 19.35
Jo to je, líbí se mi že upraví víc fotek najednou, když je třeba chci změnšit a dělám v tom hodně pohlednice
Já mám ráda klasické fotky, takže jednou za čas nechám ty nejlepší vyvolat. Pár fotoknih jsem dělala jako dárek pro někoho, ale osobně mám radši klasické album. Všem dětem jsme udělala klasické album s nalepenými fotkami a popisky z prvního roku jejich života. Další fotky mám v obyč zasunovacích albech