Hry a hračky pro děti

zobrazeno 1236×

Vložil(a): LauraI, 12. 12. 2020 19.14

Maminky, podělte se se zkušenostmi s čím si vaše děti hrají nejraději?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Madla1, 23. 9. 2021, 21.20

Z jakého materiálu máte kousátko pro mimi? Kde jste koupili aby bylo zdravotně nezávadné?

Diplomatka22, 25. 1. 2021, 19.51

Tak tohle jsem nikdy neslyšela.

Cortney, 21. 1. 2021, 13.11

Jestli ti mohu poradit tak určitě kup malým slečnám koberec na kreslení.

Diplomatka22, 19. 1. 2021, 17.00

Dáte mi někdo nějaký dobrý tip co koupit na hraní pro dvě malé 5 leté dcery?

Nikoll, 2. 1. 2021, 18.28

Dcera hlavně miminko s kočárem, v kuchyňce mu vaří pak Barbie dům s barbínkama - k tomu má sanitku i karavan, a LOL panenky, ty jsou děti k Barbie

Sophia, 22. 12. 2020, 14.13

Naše děti si kreslí na super kreslící koberec.Koupila jsem ho na mujkoberec

IvčaSemi, 20. 12. 2020, 21.20

Holkyy .. Dejte mi nějaký tip co pro klukyy -_- já už fakt nevím co kupovat. Kluky mám dva a aby toho nebylo málo, tak si většinou přejí to stejné

LauraI, 21. 12. 2020, 21.33

Nevím jak jsou kluci staří, ale podle mě si s tím vyhraje každý kluk www.pompo.cz/product/2260246/lego-city-60246-policejni-stanice/?lang=cs

Leňulka, 16. 12. 2020, 18.51

kuchyňka a stolní hry

Jarmilka, 14. 12. 2020, 22.57

Taky bych chtěla ježíška letos vyřešit nějak s předstihem, ne na poslední chvíli. Jediné co zatím vím, že bych malá chtěla panenku s kočárkem a zbytek bude asi překvápko.

Evka2, 14. 12. 2020, 21.50

Kuchyňka - má hodně zvukových a svítících prvků.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů