Jaké pastelky jsou kvalitní?
Vložil(a): Adrianita, 13. 6. 2016 21.09
Začínáme kreslit a pastelky, které jsme koupili, kreslí slabě a hodně se lámou. Přece jen ve dvou letech jsou pastelky hodně na zemi. Máte tipy na opravdu kvalitní pastelky? Sem s nima. :) Vyrazíme s Emily na nákupy pastelek.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 10. 12. 2017, 6.46
máme od Kohinooru nebo Progress a plná spokojenost
Fuga, 8. 12. 2016, 18.44
trojboké, tlusté od Kohinooru, jsou na zemi pořád a tuha drží
Adrianita, 8. 12. 2016, 20.15
Taky jsme pořídily tyty a jsme spokojení.
Jana82, 15. 6. 2016, 8.55
My máme Kohinoor a maximální spokojenost.
klarike1, 14. 6. 2016, 18.18
My máme německé, trojhranné, značky Bic z Kiku, teď je tam ale asi nemají, stály 70 Kč 12 pastelek, jsou perfektní, vůbec se nelámou a kreslí perfektně. Na obalu je vyložené napsané, že jsou nelámavé...
Adrianita, 14. 6. 2016, 17.02
Pořídily jsme dnes Koh-I-Noor, protože jiné značkové a trojhranné u nás v papírnictví neměli. Rozdíl oproti obyčejným pastelkám, které máme doma, je obrovský. Perfektně se drží v ruce, krásně kreslí bez toho, aniž bychom museli na pastelku tlačit. A taky voní