Loga Klasa atd.

zobrazeno 686×

Vložil(a): Leňulka, 13. 2. 2018 22.34

maminky co jste sbírali a odesílali loga do soutěže, už vám nějaká výhra došla? Psali, že první vlna bude do vánoc a druhá do konce února. Už jsem tomu ani nevěřila, když do vánoc nic nedošlo a to jsem posílala hned první den co to začalo. Ale teď to začalo pomalu postupně chodit,tak mám hroznou radost :-) Jak jste na tom vy?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vivianr, 9. 3. 2018, 15.44

Tenhle týden dorazily obracečky. Poslední poslaná kartička je stále bez potvrzující sms. I tak jsem jsem spokojená. Loni jsem dostala sáčky na led a ty se u nás moc nepoužívají, takže mám doživotní zásobu

vivianr, 19. 2. 2018, 7.58

Já už mám pytle na přezůvky (batůžky) doma. Ještě jsem posílala jednu nebo dvě karty a jednu z kraje roku a ještě mi nedošla ani sms. Mají posílat do konce února, tak uvidíme.

Alexis01, 17. 2. 2018, 20.11

Posílala jsem tři karty hned první týden a pak asi ještě 5 karet v průběhu a došly jen dvě výhry už ani nedoufam že něco pošlou

jitkamety

jitkamety, 17. 2. 2018, 15.16

To neznám,co to je za hru??

Fuga

Fuga, 16. 2. 2018, 18.00

já posílala a přišlo mi to už před Vánoci

vendy.z, 15. 2. 2018, 22.21

já tedy nehrála...

Žofinka

Žofinka, 15. 2. 2018, 19.03

já nic neposílala, jsem líná stříhat a lepit

Lenourecek, 14. 2. 2018, 20.39

Něco přišlo, posílala jsem jich docela dost, tak nevím, jestli ještě něco dorazí

rodinka

rodinka, 14. 2. 2018, 20.08

Je to tak cca 3 týdny co dorazili a řekla bych že ještě něco dorazí

louskacek2, 14. 2. 2018, 19.35

Ano my už mam vše doma. První před Vánoci druhá část před týdnem.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů