Loga Klasa atd.
Vložil(a): Leňulka, 13. 2. 2018 22.34
maminky co jste sbírali a odesílali loga do soutěže, už vám nějaká výhra došla? Psali, že první vlna bude do vánoc a druhá do konce února. Už jsem tomu ani nevěřila, když do vánoc nic nedošlo a to jsem posílala hned první den co to začalo. Ale teď to začalo pomalu postupně chodit,tak mám hroznou radost :-) Jak jste na tom vy?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jitkamety, 17. 2. 2018, 15.16
To neznám,co to je za hru??
Fuga, 16. 2. 2018, 18.00
já posílala a přišlo mi to už před Vánoci
Žofinka, 15. 2. 2018, 19.03
já nic neposílala, jsem líná stříhat a lepit
Lenourecek, 14. 2. 2018, 20.39
Něco přišlo, posílala jsem jich docela dost, tak nevím, jestli ještě něco dorazí
rodinka, 14. 2. 2018, 20.08
Je to tak cca 3 týdny co dorazili a řekla bych že ještě něco dorazí
louskacek2, 14. 2. 2018, 19.35
Ano my už mam vše doma. První před Vánoci druhá část před týdnem.