Muzeum Lega v Praze
Vložil(a): Adrianita, 2. 10. 2016 12.22
Byli jste v Muzeu Lega? Líbilo se vám tam? A co děti, pro jakou věkovou skupinu byste doporučili? Je vhodné i pro nejmenší?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 1. 11. 2017, 18.16
tam jsem s dětmi nebyla, tak nemohu posoudit
Fuga, 11. 1. 2017, 8.31
my jsme byli, ale řekla bych, že až v těch 4 letech ocenil, co to muselo dát práce a z kolika kostiček je to vlastně poskládané
Lusesita25, 9. 10. 2016, 12.11
Rozhodně az povyrosteme tak hned se pujdem podivat. Mi s tatinkem jsme do lega blazni tak snad to chytne i maleho.
Zuzka Čtvrtečková, 5. 10. 2016, 19.21
Byla jsem se synem v Kutné Hoře. Vstup hodně vysoký, ale moc se mu to líbilo. Byly mu dva roky. Lego miluje do dnes
k.o.r.i.n.e.k, 2. 10. 2016, 20.13
Já byla akorát v Kostkolandu
Adrianita, 2. 10. 2016, 20.43
To neznám.
Adrianita, 2. 10. 2016, 15.14
Na jak dlouho je to projít? Máme holčičku skoro 27 měsíců. Bude jí to bavit? Má doma Lego Duplo a ráda si s ním hraje.
rodinka, 2. 10. 2016, 13.54
Nebyli jsme