Muzeum Lega v Praze

zobrazeno 589×

Vložil(a): Adrianita, 2. 10. 2016 12.22

Byli jste v Muzeu Lega? Líbilo se vám tam? A co děti, pro jakou věkovou skupinu byste doporučili? Je vhodné i pro nejmenší?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 1. 11. 2017, 18.16

tam jsem s dětmi nebyla, tak nemohu posoudit

Minnie, 5. 2. 2017, 13.28

Ještě jsme nebyli, ale pokud dcery projeví zájem tak proč ne. Teď je u nás aktuální navštívit co nejvíc Dinoparků

Fuga

Fuga, 11. 1. 2017, 8.31

my jsme byli, ale řekla bych, že až v těch 4 letech ocenil, co to muselo dát práce a z kolika kostiček je to vlastně poskládané

Lusesita25, 9. 10. 2016, 12.11

Rozhodně az povyrosteme tak hned se pujdem podivat. Mi s tatinkem jsme do lega blazni tak snad to chytne i maleho.

Zuzka Čtvrtečková, 5. 10. 2016, 19.21

Byla jsem se synem v Kutné Hoře. Vstup hodně vysoký, ale moc se mu to líbilo. Byly mu dva roky. Lego miluje do dnes

KackaPJ, 2. 10. 2016, 22.49

Kostkoland je dost špatný...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 10. 2016, 20.13

Já byla akorát v Kostkolandu

Adrianita

Adrianita, 2. 10. 2016, 20.43

To neznám.

benca, 2. 10. 2016, 15.35

my mame teraz v bratislave vystavu lega, na jednej sme uz boli minuly rok

Topik2, 2. 10. 2016, 15.06

Už jsme byli 2x a opravdu se nám tam líbilo

Adrianita

Adrianita, 2. 10. 2016, 15.14

Na jak dlouho je to projít? Máme holčičku skoro 27 měsíců. Bude jí to bavit? Má doma Lego Duplo a ráda si s ním hraje.

rodinka

rodinka, 2. 10. 2016, 13.54

Nebyli jsme

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů