Poděkování pampeliškovému ježíškovi

zobrazeno 727×

Vložil(a): nikolava, 24. 12. 2017 18.23

Děkujeme Nellys za pěkné dárečky :) Synátor už vozí zvířátka na autě. A doufám, že naší mamince balíček též dorazil

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 2. 1. 2018, 17.43

Nádherná zvířátka

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 12. 2017, 21.07

Ty zvířátka jsou super, to já byla ze svého dárku mírně zklamaná, ale co se dá dělat

nikolava, 30. 12. 2017, 21.11

Jakto

Tinka1993, 27. 12. 2017, 8.31

Pekné

rodinka

rodinka, 26. 12. 2017, 22.07

Moc pěkné .

Janna, 26. 12. 2017, 19.01

Krásná zvířátka

nellys, 26. 12. 2017, 9.36

Jé, to jsem ráda, že se líbilo

Adrianita

Adrianita, 25. 12. 2017, 21.29

Zvířátka jsou super

Cherrynka, 25. 12. 2017, 20.41

Já teda taky ještě jednou děkuji za dáreček a snad ten můj dorazil

Kikinka30, 25. 12. 2017, 7.46

Pekne,fajn ze to dorazilo v poradku a ze se libi

Žofinka

Žofinka, 25. 12. 2017, 6.51

tak zvířátka by měla úspěch i u nás

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů