Poděkování pampeliškovému ježíškovi
zobrazeno 727×
Vložil(a): nikolava, 24. 12. 2017 18.23
Děkujeme Nellys za pěkné dárečky :) Synátor už vozí zvířátka na autě. A doufám, že naší mamince balíček též dorazil
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
k.o.r.i.n.e.k, 30. 12. 2017, 21.07
Ty zvířátka jsou super, to já byla ze svého dárku mírně zklamaná, ale co se dá dělat
rodinka, 26. 12. 2017, 22.07
Moc pěkné .
Adrianita, 25. 12. 2017, 21.29
Zvířátka jsou super
Žofinka, 25. 12. 2017, 6.51
tak zvířátka by měla úspěch i u nás