Podzimní tvoření
Vložil(a): nikolava, 9. 9. 2017 12.19
Vcera jsme doma zkouseli vyrezat dyni :) chvilkama to bylo o nervy, ale myslim, ze se to povedlo... Uz sedi venku a malymu se libi :) Delate taky s detmi dyne nebo jine podzimni dekorace? :) ?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 11. 9. 2017, 19.09
občas děláme, ale jen z menších dýní, já ji mám raději na talíři
Jana82, 10. 9. 2017, 17.48
Jsou moc hezké, se vám povedli . Máme většinou jen dekorace, ale dýni jsme ještě nikdy nedělali.
Eliška Kozlova, 10. 9. 2017, 17.15
Jj, také budeme muset, to by mi děti neodpustily Ale az dyl, aby chvilku vydržela.
Janako, 10. 9. 2017, 9.43
Zatim jsme jeste nezkouseli, ale asi nas to nemine ?
NiFee, 10. 9. 2017, 8.58
Zatial ešte nie ale ked budu vačšie určite budeme .
Žofinka, 10. 9. 2017, 7.15
já na tu výzdopu všeobecně docela prdím, jsem ráda, když uklidím .-) ale líbí se mi to, ne že ne
Adrianita, 9. 9. 2017, 22.06
Taky se těším na vyřezávání dýni, i na podzimní tvoření s dcerou. Včera jsme babičce a Tetě vytvářely dárky k narozeninám
Mygara, 9. 9. 2017, 21.07
jsou moc pěkné, já ale raději dýni sním .-)