Pumpička na balónky
Vložil(a): Zlata1, 8. 2. 2017 21.16
Nevíte náhodou někdo kde sehnat dobrou pumpičkou na balónky? Vzhledem k tomu, že mám problém je nafouknout, z důvodu astmatu tak sháním pumpičku. Koupila jsem už dvě, ale mám pocit, že to trvá dlouho a druhá se mi porouchala a zadrhává se. Hledala jsem i na internetu, ale žádné mě nezaujaly....
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 27. 11. 2017, 5.59
já mám od vietnamců, zatím drží .-))
jitkamety, 9. 2. 2017, 16.53
videla jsem u nas u vietnamce a nebo se kouknete do hrackarstvi
Mygara, 9. 2. 2017, 14.17
a co zkusit hračkářství
Jana82, 9. 2. 2017, 18.23
Souhlasím, koupila jsem komplet, kde byla i pumpička na balónky a nejde to s tím stejně dobře nafouknout.
patricia077, 9. 2. 2017, 10.01
Tak to je téma pro mne, ani já neumím moc nafouknout balónky, a to žádný problém nemám i já jsem pořídila několik takových pumpiček a byly na dvě věci ..takže asi tak
Fuga, 9. 2. 2017, 7.59
já koupila u Vietnamců a dobré, ale tam je to vždy risk. Ale v hračkářství ji také mají
k.o.r.i.n.e.k, 8. 2. 2017, 22.23
Já jsem je nafukovala normállně žabkou pumpičkou kterou se nafukují míče
L.janicka.l, 8. 2. 2017, 22.28
Tak to by me nenapadlo ?
patricia077, 9. 2. 2017, 10.02
Tak tu máme, ale to mne teda nenapadlo..
k.o.r.i.n.e.k, 8. 2. 2017, 22.24
Já také balonek nenafouknu, musím si zacpat noc a je to stejně šíleené
patricia077, 9. 2. 2017, 10.02
Já u toho i rudnu a nic ...když byla oslava a já musela nafouknout hodně balónku, zapojila jsem celou rodinu
L.janicka.l, 8. 2. 2017, 22.27
Ja jsem taky a od doby co nekourim balonek nafouknu ?
L.janicka.l, 8. 2. 2017, 21.32
Mozna vetnamci by mohli mit, kolikrat jsem videla pytel balonku i s pumpickou a v takovych tech obchudkach ptakoviny a nektere papirnictvi taky maji
k.o.r.i.n.e.k, 8. 2. 2017, 22.25
Ti mají všechno ale většinou to nestojí za nic tedy u nás
AllaŠvecová, 8. 2. 2017, 21.18
A co v hračkářství???
k.o.r.i.n.e.k, 8. 2. 2017, 22.26
Bratránek manžela měl s dráčiku a šlo mu to s ní dobře