Relaxační omalovánky pro dospělé

zobrazeno 1639×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 17. 10. 2016 10.36

Vymalováváte omalovánky pro dospělé? Znám několik lidí, které to baví, tak jsem si zkusila objednat z VP a uvidím, jestli mě to chytne :-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 11. 8. 2017, 11.50

já na to nemám energii

Fuga

Fuga, 12. 1. 2017, 14.31

na mě to bohužel nezabralo v tom smyslu, že bych zrelaxovala

Rulficka48

Rulficka48, 29. 10. 2016, 21.09

Já mám doma 101 motivů květin a je to pecka, super zábava, když se člověk nudí

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 29. 10. 2016, 22.49

Já to vybarvuji u mamky zatímco ona hlídá syna, jelikož doma na to není čas

Rulficka48

Rulficka48, 30. 10. 2016, 11.21

To věřím..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 10. 2016, 13.01

DOma mám akorát jednu závislot a to tenhle web

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 20. 10. 2016, 22.57

Můj první omalovánkový počin Jo fakt se u toho člověk zklidní Měla jsem jen pět barev, ale i tak to šlo

Katka

Katka, 30. 10. 2016, 10.24

Já musela manželovi půjčit synovi velké pastelky, aby měl právě odstínů víc. Bojím se, že už mu je nevrátí

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 10. 2016, 13.01

No já si také budu muset nějaké velké pořídit, ale i těch pět barev udělalo parádu

Lusesita25, 20. 10. 2016, 18.14

Mam a kdyz jsem byla jeste tehotna tak jsem si malovala.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 20. 10. 2016, 22.57

Jo v těhotenství to muselo být fajn

vendy.z, 17. 10. 2016, 20.51

Já nezkoušela, ale letí to už pár let...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 10. 2016, 23.20

Jo já bych to asi nekoupila, ale když jsem to viděla ve VP, tak jsem si řekla proč ne

Zuzka Čtvrtečková, 17. 10. 2016, 20.15

Koupila jsem si je v létě a mám vymalovaný jeden obrázek, druhý mi vylmaloval syn

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 10. 2016, 23.20

Já také spoléhám případně na syna

skřítek, 17. 10. 2016, 20.00

Už dlouho se mi to hrozně líbí, ale popravdě netušim, kdy bych to dělala.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 10. 2016, 23.21

No já si říkám, že to budu dělat místo vysedávání na tomhle webu

skřítek, 18. 10. 2016, 20.27

Taková odvykací kůra na tento web...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 23.02

Jak se znám tak se vyprdnu na omalovánky a budu tu stejně

Adrianita

Adrianita, 17. 10. 2016, 19.12

Ano,máme s manželem oba.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 10. 2016, 23.21

Aspoň máte společnou zálibu to je pěkné

Jana82

Jana82, 17. 10. 2016, 17.14

Ráda maluji, proto jsem neodolala a omalovánky si pořídila. Mám ráda, když je obrázek složitější, tím víc se v tom vyžívám. je to příjemné odreagování.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 10. 2016, 23.21

to je pravda, že si tím člověk určitě úplně vyčistí hlavu

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů