Relaxační omalovánky pro dospělé
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 17. 10. 2016 10.36
Vymalováváte omalovánky pro dospělé? Znám několik lidí, které to baví, tak jsem si zkusila objednat z VP a uvidím, jestli mě to chytne :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 8. 2017, 11.50
já na to nemám energii
Fuga, 12. 1. 2017, 14.31
na mě to bohužel nezabralo v tom smyslu, že bych zrelaxovala
Rulficka48, 29. 10. 2016, 21.09
Já mám doma 101 motivů květin a je to pecka, super zábava, když se člověk nudí
k.o.r.i.n.e.k, 29. 10. 2016, 22.49
Já to vybarvuji u mamky zatímco ona hlídá syna, jelikož doma na to není čas
Rulficka48, 30. 10. 2016, 11.21
To věřím..
k.o.r.i.n.e.k, 30. 10. 2016, 13.01
DOma mám akorát jednu závislot a to tenhle web
k.o.r.i.n.e.k, 20. 10. 2016, 22.57
Katka, 30. 10. 2016, 10.24
Já musela manželovi půjčit synovi velké pastelky, aby měl právě odstínů víc. Bojím se, že už mu je nevrátí
k.o.r.i.n.e.k, 30. 10. 2016, 13.01
No já si také budu muset nějaké velké pořídit, ale i těch pět barev udělalo parádu
Lusesita25, 20. 10. 2016, 18.14
Mam a kdyz jsem byla jeste tehotna tak jsem si malovala.
k.o.r.i.n.e.k, 20. 10. 2016, 22.57
Jo v těhotenství to muselo být fajn
k.o.r.i.n.e.k, 17. 10. 2016, 23.20
Jo já bych to asi nekoupila, ale když jsem to viděla ve VP, tak jsem si řekla proč ne
Zuzka Čtvrtečková, 17. 10. 2016, 20.15
Koupila jsem si je v létě a mám vymalovaný jeden obrázek, druhý mi vylmaloval syn
k.o.r.i.n.e.k, 17. 10. 2016, 23.20
Já také spoléhám případně na syna
k.o.r.i.n.e.k, 17. 10. 2016, 23.21
No já si říkám, že to budu dělat místo vysedávání na tomhle webu
k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 23.02
Jak se znám tak se vyprdnu na omalovánky a budu tu stejně
Adrianita, 17. 10. 2016, 19.12
Ano,máme s manželem oba.
k.o.r.i.n.e.k, 17. 10. 2016, 23.21
Aspoň máte společnou zálibu to je pěkné
Jana82, 17. 10. 2016, 17.14
Ráda maluji, proto jsem neodolala a omalovánky si pořídila. Mám ráda, když je obrázek složitější, tím víc se v tom vyžívám. je to příjemné odreagování.
k.o.r.i.n.e.k, 17. 10. 2016, 23.21
to je pravda, že si tím člověk určitě úplně vyčistí hlavu