Silvestr
Vložil(a): petrao, 28. 12. 2016 8.46
Co chystáte na Silvestra? Já budu u kamarádky co má taky mimčo s naši chlapi ať si jdou po svém :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 29. 12. 2017, 7.06
no nic moc, nakonec to vypadá na rodinnou sešlost
Mygara, 7. 4. 2017, 6.51
já byla doma a nemocná, zbytek rodiny na horách
Fuga, 3. 1. 2017, 11.55
my jsme šli normálně spát
annicka, 30. 12. 2016, 0.31
Rano jedem na navstevu a pak uz budem odpoledne doma a vecer koukat na ohnostroje z balkonu a uklidnovat a uspavat
rodinka, 29. 12. 2016, 12.56
Jedeme na chatu do Jeseniku od patku do nedele,takze budeme slavit ve dvou
petrao, 29. 12. 2016, 18.29
Taky jsme jako deti jezdili do Jeseníků je to tam krásné
rodinka, 29. 12. 2016, 21.55
Ja jsem tam byla minulej rok poprve a je to tam krasne
petrao, 28. 12. 2016, 20.38
No tak já bych raději byla venku ale pár let nemám na výběr
L.janicka.l, 28. 12. 2016, 18.09
Ja budu s malickym hajat, nevim proc ale oslavy silvestra me nikdy nelakali
petrao, 28. 12. 2016, 20.38
Já mám na všechny Oskavy hezké vzpomínky
L.janicka.l, 28. 12. 2016, 21.18
Ja ani ne, na ty co stala za to jsem se opila a mam vykladni skrin ?