Společenské hry
Vložil(a): Jarka mmm, 22. 10. 2016 18.37
Pomalu se blíží vánoce :). Celkem rádi dáváme a dostáváme společenské hry. Jaké jsou vaše nejoblíbenější? Mě jen tak namatkove napada Carcassone,Osadníci z Katanu, Česko, Aktivity,Citadela...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 8. 2017, 8.39
u nás vede dáma, přeskakovaná a karty s pexesem
Fuga, 17. 1. 2017, 11.09
u nás vedou monopoly a já je tak nerada hraju, ale miluji Lovce pokladů
Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 13.28
Tik tak bum, úžasná hra, rychlá?
Rulficka48, 27. 10. 2016, 23.57
U nás vede hlavně Twister a Dobble
Zuzka Čtvrtečková, 24. 10. 2016, 11.18
Scrabble, párty Alibi a Filmové hlášky, ty zase můžeme my
Katka, 23. 10. 2016, 16.46
Letos se ke mně dostaly 2 tipy - 13. komnata a Intuice. Objednala jsem tu komnatu a zhodnotit můžu až po vánocích Máme ještě lovce pokladů a Super farmáře.
Jejda, tak tohle je téma pro mě, miluju společenské hry, tak třeba teď u nád frčí Krycí jména, hodně hrajeme I know, milujeme Dixit. Je toho spousta, záleží kolik času tomu chcete věnovat, jestli hru pro oživení párty nebo třeba strategickou, jestli deskovku nebo karetku, taky na věku záleří. No, výběr je široký, ale ne všechny jsou dobré.
k.o.r.i.n.e.k, 23. 10. 2016, 13.04
Jo je vidět, že tím žijete A máte nějakou hru z VP?