Společenské hry

zobrazeno 707×

Vložil(a): Jarka mmm, 22. 10. 2016 18.37

Pomalu se blíží vánoce :). Celkem rádi dáváme a dostáváme společenské hry. Jaké jsou vaše nejoblíbenější? Mě jen tak namatkove napada Carcassone,Osadníci z Katanu, Česko, Aktivity,Citadela...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 11. 8. 2017, 8.39

u nás vede dáma, přeskakovaná a karty s pexesem

Fuga

Fuga, 17. 1. 2017, 11.09

u nás vedou monopoly a já je tak nerada hraju, ale miluji Lovce pokladů

Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 13.28

Tik tak bum, úžasná hra, rychlá?

Jarka mmm, 5. 11. 2016, 14.00

Děkuji

Čertice, 29. 10. 2016, 20.11

Jestli máte malé děti tak je ještě hezká hra duch. Pochopí ji už 3leták a baví i dospěláky a nestojí tolik

Jarka mmm, 29. 10. 2016, 20.45

Děkuji

Rulficka48

Rulficka48, 27. 10. 2016, 23.57

U nás vede hlavně Twister a Dobble

Zuzka Čtvrtečková, 24. 10. 2016, 11.18

Scrabble, párty Alibi a Filmové hlášky, ty zase můžeme my

Jarka mmm, 23. 10. 2016, 21.04

Mě právě baví hodně her,ale občas jsem narazila na nějaké nic moc. Jsou moc drahé na to,aby pak člověk zjistil,že to hrát nechce. Na ty vámi jmenované ráda mrknu .

vendy.z, 23. 10. 2016, 20.24

Manžel je blázen do her. Záleží jaké vás baví. Docela mě překvapila Pandemic Super hra. Také se mi líbí Ank-Morpork.

Katka

Katka, 23. 10. 2016, 16.46

Letos se ke mně dostaly 2 tipy - 13. komnata a Intuice. Objednala jsem tu komnatu a zhodnotit můžu až po vánocích Máme ještě lovce pokladů a Super farmáře.

veru.veru, 23. 10. 2016, 11.05

Jejda, tak tohle je téma pro mě, miluju společenské hry, tak třeba teď u nád frčí Krycí jména, hodně hrajeme I know, milujeme Dixit. Je toho spousta, záleží kolik času tomu chcete věnovat, jestli hru pro oživení párty nebo třeba strategickou, jestli deskovku nebo karetku, taky na věku záleří. No, výběr je široký, ale ne všechny jsou dobré.

Jarka mmm, 23. 10. 2016, 12.24

No právě,na trhu je nepřeberné množství a ne všechny jsou kvalitní...Kouknu na ty,co jste jmenovala . Dixit mi nějak nesedí...vím,že je kvalitní,ale nemám fantazii .

veru.veru, 23. 10. 2016, 12.35

Tak další, které mám ráda: Sochy, Dobble, Telepatie, Párty Alias, z karetek 6 bere, Bobří banda, Ježkovy oči, 5 okurek A naše nejoblíbenější hra je Times up.

Jarka mmm, 23. 10. 2016, 12.37

Moc děkuji!!!

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 23. 10. 2016, 13.04

Jo je vidět, že tím žijete A máte nějakou hru z VP?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů