Vánoční stromeček č. 73
Vložil(a): Zdeňka S., 15. 1. 2018 9.17
Holky nějak mi to nedá tak se musím zeptat ? Nějak nám tu už pár dní poskakuje 73. vánoční stromeček. Někdo už ho objevil :) nevím kde se tu zatoulal a normálně se přičetl k již ukončené soutěži :) :) možná je to novoroční vtípek od promaminek :) schválně našli jste taky ? Nebo je jich tu ještě víc ? :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 19.06
Já tu teď moc nebyla, takže jsem si toho ani nevšimla
k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 19.07
Mě přišel akorát já kalendář nepoužívám, tak ho asi někomu dám
Lenča Pešková, 16. 1. 2018, 8.17
ja je mela problém najit i a nápovědou natoz bez?
Lenourecek, 15. 1. 2018, 20.29
Jak jsem se na to nesoustředila, tak jsem si ničeho nevšimla
Adrianita, 15. 1. 2018, 20.06
Nezaregistrovala jsem
rodinka, 15. 1. 2018, 19.35
Já jsem si žádného nevšimla
slavuska, 15. 1. 2018, 16.45
nepotkala jsem