Vodní hry

zobrazeno 2687×

Vložil(a): Blankasiro, 18. 7. 2016 13.27

Maminky, máte nějaké typy na hry s vodou na zahradu, do bazénu i bez bazénu? Vodní pistolky a balonky už nám přestávají stačit.

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 4. 12. 2017, 5.37

tak to jste mnohem dál než my .-))

Gabill, 31. 7. 2017, 15.02

Smykalka napojena na vodu, alebo detske bazeniky so smykalkou (zavesi od veku deti).

Fuga

Fuga, 12. 12. 2016, 14.20

u nás se ještě loví různé předměty z vody se zavázanýma očima

Topik2, 17. 8. 2016, 21.46

Mě se v jednom katalogu hrozně líbilo: byl to patník s ocickama a při spuštění vody stříkal do všech stran něco jako kacena...děti vodu miluji

Minnie, 27. 7. 2016, 15.21

Všechny děti z rodiny nejradêji zalévají a ten vodní mlýnek je taky fajn.

janicka2, 22. 7. 2016, 13.13

Ta fotka je super )

Blankasiro, 22. 7. 2016, 13.21

vendy.z, 19. 7. 2016, 21.58

Na Dětský den jsem dala jednu soutěž z vodní pistolí a trefovat se s ní na gumové plechovky, koupila jsem je na e-bay za 50 kč za 6 plechovek - mají na sobě i čísla, takže se dá i soutěžit kolik kdo sestřelí. Dobrá je i vodní skluzavka, koupila jsem v ALBI. Vodní pistolí se dají zalévat kytičky, to děti také baví. Chytání rybiček ve vodě na magnetek?

Blankasiro, 20. 7. 2016, 9.44

vodní pistole máme, a plechovky se taky najdou, nebo kelímky od jogurtů

Zuzka Čtvrtečková, 19. 7. 2016, 12.01

U naši je takové to zavlažování na trávník- úžasná věc. Jinak jsou super třeba vodní skluzavky. Nebo různé hry do bazénu- branky, terče...

Blankasiro, 20. 7. 2016, 9.43

tohle je super

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 7. 2016, 9.58

Vodní mlýnek je také super, syn má tedy jen obyčejný plastový za pár korun z Tesca, ale líbí se mu a dá se použít i na písek

Blankasiro, 19. 7. 2016, 10.33

děkuji moc, podívám se na něj

Jana82

Jana82, 18. 7. 2016, 22.48

Mně se líbí stříkací chobotnice . Po naplnění vodou, stříká vodu ze svých chapadel.

Blankasiro, 19. 7. 2016, 9.20

Taky jsem jí někde viděla, zkusím najít na eshopu

Jana82

Jana82, 19. 7. 2016, 9.54

Mrkněte na to, dětem se to moc líbí.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů