Vstupenky na veletrh For kids
Vložil(a): KackaPJ, 7. 3. 2017 11.59
Ahoj, nevíte: budou zase vstupenky a nějaké super akce na veletrhu v Praze? Mám šetřit pampelišky? :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 19. 11. 2017, 5.51
dočkala jste se, byly .-)
L.janicka.l, 9. 3. 2017, 20.28
uz jste se dockala tak at na vas zbydou
Aliisha, 8. 3. 2017, 20.56
Jste kouzelnice
Furciferka, 21. 3. 2018, 8.28
A co letos? Bude take kde prebalit? A mame setrit pampelisky na vstupenky?
Aliisha, 7. 3. 2017, 20.33
Ještě nevíme, jestli pojedeme. Já bych byla pro, ale nevím, co manžel
L.janicka.l, 7. 3. 2017, 21.53
Manzela nechte doma, jestli nechce ?
Aliisha, 8. 3. 2017, 20.40
Když já bych chtěla raději s ním. Uvidíme, jestli nebude moc práce
L.janicka.l, 8. 3. 2017, 20.52
Tak si to musite naplanovat predem ☺
Aliisha, 8. 3. 2017, 20.55
U nás se neplánuje. Nemá to cenu. Vše řešíme až je to aktuální
pouzarovaj, 7. 3. 2017, 20.15
Také čekám, zda budou
Lenourecek, 7. 3. 2017, 20.07
To by bylo fajn ?