Zkušennost
Vložil(a): dadinkamaminka, 7. 4. 2017 11.36
Mamči,máte zkušennosti s nějakým z divadýlek tady z věrnostního programu ? Baví to vaše děti? nevím,jestli to nebude v hodnocení,možná ano,ale je lepší se zeptat přímo vás :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 11. 8. 2017, 16.10
divadílka jsou hezká, ono záleží i na lotkoherci .-)
dadinkamaminka, 11. 8. 2017, 22.55
To je pravda
Aliisha, 7. 4. 2017, 20.46
Dětem se to bude určitě líbit
Fuga, 7. 4. 2017, 20.29
každé divadlo je zajímavé a děti baví, když si rodič s dítětem hraje
Mygara, 7. 4. 2017, 17.27
pokud je rodič trochu komediant, tak je to baví s každým divadélkem
Adrianita, 7. 4. 2017, 16.15
Před Vánoci jsem koupila základní sadu Perníkové chaloupky a na kufrik.cz jsem dokoupila kulisy a scénář. Dcerku to baví, je jí 2,5 roku. Někdy hrajeme podlé scénáře, jindy "jen tak". Nebo si hraje dcera sama.
dadinkamaminka, 7. 4. 2017, 17.22
To je dobře,že jí to baví...já právě nevím no,zda to bude bavit i malého.. Nechci mu právě kupovat něco,co by nám leželo v pokojíčku
Adrianita, 7. 4. 2017, 21.42
Zkuste třeba taky jen základní sadu a uvidíte. Vydrží poslouchat pohádku? Nebo zkuste zahrát divadlo s plyšáky nebo hračkami, co má,na zkoušku.