Svátek maminek a skolicka
Vložil(a): Eliška Kozlova, 11. 5. 2018 12.46
Maminky, také vam děti nosí pranicka a dárečky ze skolicek? Ja z nich mám vždycky radost, musím to vystavit a než donesou něco nového, tak mohou i návštěvy obdivovat. Potom schovam do pamatecni krabičky. Malovaný přívěsek je ale nádherný, ten budu poctivě nosit :-D Kdo bude chtít, také se pochlubte dárečky od deticek :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Petra Schoberová, 16. 5. 2018, 10.18
Těším. Se až se něčeho takového dočkám. .. Zatím se u nás víc narodí než skolkuje
klarike1, 16. 5. 2018, 6.24
U nás byla besídka ke dni maminek až včera, dostala jsem krásné přáníčko, náušnice z fimo hmoty a vyráběné mýdlo - moc voňavé.
Mygara, 15. 5. 2018, 5.59
jejda, to byly krásné časy, když děti takto něco donesly ))
patricia077, 14. 5. 2018, 9.08
Eliška Kozlova, 14. 5. 2018, 9.11
Wow, paráda sikulka
patricia077, 14. 5. 2018, 9.43
njn ale má to na háku
Fuga, 14. 5. 2018, 7.44
vyrobil mi přání a příšel i s básničkou .-)
slavuska, 14. 5. 2018, 1.39
moc pěkné my byli minulý týden pryč, takže kluci nebyli ve škole/školce, tak jsem nic nedostala
Kamila Pecharová, 13. 5. 2018, 15.32
Eliška Kozlova, 13. 5. 2018, 16.00
Jee, krásný ?. Me to taky dojímá, milión krát lepší, než kdyby něco jen koupili
Kamila Pecharová, 13. 5. 2018, 21.19
Přesně tak, nejlepší jsou kytky natrhané na louce a dárek vyrobený ručně! Nic jiného mě tak nepotěší!
patricia077, 14. 5. 2018, 9.09
Eliška Kozlova, 14. 5. 2018, 12.39
No ne, paráda Teda to je sibalka, te takhle napínat
patricia077, 14. 5. 2018, 13.12
Hele jinak houkačky tak slyšíme pořád já myslela že větry jsou všude ale evidentně asi ne
Eliška Kozlova, 13. 5. 2018, 16.02
Od mrnousku to je nejkouzelnejsi, sice se musí zapojit fantazie, ale o to je to milejší.
Eliška Kozlova, 12. 5. 2018, 23.20
To muselo být parádní