Syn se "dostal" do vybrané školky
Vložil(a): snany, 25. 5. 2018 8.41
Díky "úžasnému" zákonu jsem byla "nucela" někde našeho předškoláka zapsat, nutné zlo byla místní školka (což jsem opravdu nechtěla i vzhledem k tomu, že syna bych ráda dávala do stejné školy kde chodí starší dcera). A ono to vyšlo, syn bude mít "individuál" (domácí vzdělávání) ve školce kde je ve škole dcera, neskutečné, neboť tam berou je 5 dětí a přednost mají samozřejmě místní. Hlavně máme výbornou "startovací pozici" k přijetí do školy. Jupií jupií.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 27. 5. 2018, 18.58
tak to skáčeš 10 metrů vysoko, že
rodinka, 27. 5. 2018, 11.37
Gratuluju
Aliisha, 26. 5. 2018, 21.09
Gratuluji. Ať vše šlape podle planu
Fuga, 26. 5. 2018, 19.25
tak to moc gratuluji a uživejte si doma
Lenourecek, 25. 5. 2018, 22.07
Gratuluji, jsem moc ráda, že vám to vyšlo, když jste si to přála
slavuska, 25. 5. 2018, 18.01
super