Výuková metoda ve školkách

zobrazeno 1253×

Vložil(a): Gabullka, 2. 3. 2022 17.26

Jaké výukové metodě ve školkách dáváte přednost ? Popřípadě jaká je podle vás ta nejlepší ?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Janako

Janako, 8. 3. 2022, 10.51

Metody neřeším, důležité je, aby bylo dítě spokojené a rádo tam chodilo ?

Minnie, 6. 3. 2022, 22.03

Ve školce si mají děti hlavně hrát ne? My máme ce školce projekty. Např. Malý zahradník. Státní školka. Vzdělávací program nese název Za vším hledej slunce.

Drahuska, 6. 3. 2022, 13.54

Tak to by mě zajímalo taky, ale ne všude to takhle je ne a jede se na nějaký volnější režim co si stanoví školka ne ?

snany, 5. 3. 2022, 20.26

Ve školce je třeba být kreativní, umět děti zaujmout a překvapit. Metody jsou celkem jedno, jen frontální nebude to pravé ořechové. Děti dobře reagují na experimenty a potřebují se aktivně zapojit. Hlavně nesmí být nuda a činnost musí trvat tak akorát, případně činnosti střídat.

dasza, 3. 3. 2022, 20.51

Každá má něco do sebe..z každé bych si dokázala vzít kousek..

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů