Atlas prehistorie
Vložil(a): Leňulka, 24. 3. 2017 8.06
Moc mě zaujala reklama zde na webu na knihu Atlas prehistorie pro děti, našla jsem si jí na netu a teda paráda, škoda, že není ve VP, tak jí musím koupit. Hrozně se mi líbí :-) Také vás zaujala?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 23. 9. 2017, 6.23
vypadá to dobře, ale mě třeba jako malou tento typ knih o vyhynulých zvířatech vůbec nebavil, protože jsem je nikdy neviděla naživo
k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 20.21
To je tedy odkazů to by člověk nevěřil Já v levných knihách hodně nakupovala ...
rodinka, 24. 3. 2017, 20.42
Je moc pekna
Aliisha, 24. 3. 2017, 20.41
Je pěkná. Až syn povyroste, tak bych jí brala
Lenča Pešková, 24. 3. 2017, 12.43
Taky jsem se na ni divala. Mala je na to ještě malá ale vypadá fakt dobře ? az bude mit dinosauři období poridim ?
k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 20.22
Také si říkám že počkám, třeba syna tohle období ani nechytne, mi teď přešli z oveček na slepičky a teď vedou auta
Fuga, 24. 3. 2017, 11.42
vypadá doře
Adrianita, 24. 3. 2017, 9.58
Taky prostuduju
patricia077, 24. 3. 2017, 9.23
Jj dinosauři chytí skoro každé díte
no a vůbec nejradši by děti byly když by ti dinosauři byly živý vzala jsem synovce 4roky do dinoparku, děsně se těšil a potom byl hrozně zklamaný a říkal: to jsem mohl doma dělat spoustu jiný práce než koukat na umělý dinosaury, jsem čekal živý. Ale líbí se mu do dneška to ho nepřešlo ale radši v televizi dokumenty a filmy o nich,,kde fakt jsou živý
patricia077, 24. 3. 2017, 10.20
Tak kamarádky syn dostal k narozeninám takovou obludu, velkého dinosaura, na kterém se děti vozily, funěl prskal řval, no děsný a to stál ani se neptejte kolik a byl ze zahraničí, tady prý ho nesehnali
Aliisha, 24. 3. 2017, 20.42
Chuděra. Tak on čekal živé
k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 20.22
To je pravda, ale stejně mají ty dinoparky pěkné, také jsem tam byla ale ještě bez syna