Bridged Joneśs Baby
Vložil(a): rodinka, 22. 10. 2016 23.58
Dneska jsme byly v kine na tenhle film a byl hrozne super,strasne jsme se nasmali,muzu jen doporucit :-) byly jste uz taky nektera?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 27. 7. 2017, 16.24
já jsem také viděla a pro pobavení vážně dobré
patricia077, 5. 2. 2017, 12.16
Tak včera jsem viděla a super, chtěla jsem i tady z VP tu knížku tak uvidíme
Fuga, 17. 1. 2017, 13.26
mám ráda filmy tohoto typu, ale nějak není čas
Zuzka Čtvrtečková, 24. 10. 2016, 11.10
Tchýně film chválila, já tyhle typy filmů nemusím, ale četla jsem,že je dobrý, tak možná kouknu
patricia077, 23. 10. 2016, 19.31
Já ještě nebyla, kino teď nestíhám, ale slyšela jsem od kamarádky, co byla na premiéře v LA, že skvělý film..nasmáli se..
Katka, 23. 10. 2016, 16.51
Taky bych to chtěla časem shlédnout. Je otázka, jestli už jsem z filmů typu Bridget nevyrostla
rodinka, 23. 10. 2016, 20.12
Urcite nevyrostla