CD Báry Polákové 2
zobrazeno 851×
Vložil(a): Zdeňka S., 26. 4. 2018 16.45
Holky tak kdo jste si zasoutěžily ? Já ano a musím se pochlubit :) vyhrála jsem Bářino CDéčko :) Mám radost a už se těším až si ho celé poslechnu :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 2. 5. 2018, 7.40
tak to moc gratuluji
Adrianita, 27. 4. 2018, 21.41
Gratuluji!
Fuga, 27. 4. 2018, 16.14
tak to Ti gratuluji
Žofinka, 27. 4. 2018, 8.15
Moc gratuluji, sama jsem nesoutěžila