Česká literatura
Vložil(a): Janako, 28. 10. 2018 17.22
Jaká jsou podle vás česká literární díla, která by si měl přečíst každý nebo která vás prostě něčím zaujala a stojí za přečtení? Prosím nepište pohádky ? Já jsem si celkově oblíbila Milana Kunderu, ale jinak mě toho moc nezaujalo,tak by mě zajímal nějaký dobrý tip?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 11. 2018, 21.04
Já neporadím nic světoborného:-(
Janako, 1. 11. 2018, 22.53
Saturnin asi zrovna u maturity byl.
Janako, 2. 11. 2018, 14.47
Jo, tak u státní to je jinak. Ale každopádně bych řekla, že to je jedno ze základních děl české literatury, takže v čj se určitě učí i teď.
Janako, 29. 10. 2018, 21.18
Já právě taky, tak jsem se chtěla dovzdělat?
Janako, 1. 11. 2018, 22.53
Teoreticky ji znám, prakticky moc ne.
Fuga, 29. 10. 2018, 10.12
Osobně mám ráda Josefa Škoreckého
Janako, 29. 10. 2018, 11.04
A co za dílo? Zajímavé je, že jsem se ptala na díla a skoro každý napsal autora?
patricia077, 29. 10. 2018, 11.09
Protože máme děravou paměť aspoň já sotva ty názvy pamatuji tchýně si teď přitáhla z knihovny zas plnou náruč ta čte furt já se odreaguji tady a pak když je čas radši cvičím nebo jdu ven než čtu ale chystám se číst az přijde knížka odsud z vp
Janako, 29. 10. 2018, 11.15
Tak je pravda, že s dětmi má člověk času pro sebe jen omezeně. Kdybych měla kdy, tak čtu klidně víc.Takhle si najdu aspoň chvíli. Jinak taky chodíme ven, já ještě chodím na němčinu, teď tolik necvicim, ale příští rok snad zase budu?
L.janicka.l, 29. 10. 2018, 12.58
Cekas na tu proc mama pije co
Janako, 29. 10. 2018, 15.06
Co máš z VP?
patricia077, 29. 10. 2018, 16.54
Už odepsala l.janicka.l
Janako, 29. 10. 2018, 17.29
Jo, tak o té jsem slysela?
L.janicka.l, 29. 10. 2018, 23.15
Taky cekam, pry je to hit
Janako, 29. 10. 2018, 11.03
Ale to asi zrovna nebyl Čech, ne? ?
Žofinka, 29. 10. 2018, 8.14
Samé sečtělé ženy:-)
andrejka3741, 29. 10. 2018, 7.43
Bozena Nemcova. Babicka