Filmy :)
Vložil(a): Petra Schoberová, 6. 10. 2016 13.58
hledala jsem nějakou diskuzi pro inspiraci ale nic jsem neobjevila :) večer většinou s manželem zalehneme a pustíme si nějaky film ale už nam dochazí inspirace :) poradíte? Jake mate rady? My komedie drama a horory ale nějak už nic nenachazíme nebo špatně hledáme :)..
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 11. 1. 2017, 19.49
já pořád toužím vidět film Hotel století aneb historie jednoho pokoje, ale zatím jsem na něj nikde nenarazila
jitkamety, 9. 10. 2016, 16.02
My na filmy moc nekoukame a kdyz uz tak zkoukneme nejaky horor jako treba pach krve 3
Petra Schoberová, 7. 10. 2016, 6.42
a stojí to za to?
Petra Schoberová, 10. 10. 2016, 20.33
koukneme a uvidíme ted se těším na Dívku ve vlaku není to sice horor ale
Adrianita, 6. 10. 2016, 21.44
Názvy většinou zapomenu, ale z poslední doby třeba Děda je lotr
Petra Schoberová, 7. 10. 2016, 6.42
to už máme v pC :D
Petra Schoberová, 7. 10. 2016, 6.42
díky za tip
Zuzka Čtvrtečková, 6. 10. 2016, 19.24
V poslední době se nám líbily filmy: Dítě č. 44, Zatímco spíš - výborný thriller/horor, Případ vraha - Uspávačka - to je dokumentární drama, Klub poslední naděje, Batesův motel - seriál, Zmizelá...
Petra Schoberová, 6. 10. 2016, 20.17
děkuji píši si
petrao, 6. 10. 2016, 18.43
Ještě mě napadlo jestli máte rádi sci-fi tak Interstellar a Marťan
Zuzka Čtvrtečková, 6. 10. 2016, 19.16
To mě hned napadlo
petrao, 6. 10. 2016, 19.20
Interstellar mi teda přijde lepší
Zuzka Čtvrtečková, 6. 10. 2016, 19.27
Já vlastně nevím, Interstellar je hodně dlouhý a nebavila mě ta pasáž s Mattem Damonem A Marťan, tam jsem se smála, jak si zalepil skafandr izolepou
Petra Schoberová, 6. 10. 2016, 20.17
manžel ano tak ho to potěší