Hudba

zobrazeno 788×

Vložil(a): Leňulka, 1. 10. 2017 9.19

Maminky je nějaká písnička co vašim dětem vadí? Naše dcera má hudbu ráda všechnu ale jedna písnička jí vadí, hrozně jí dojímá nebo nevím co ale vždycky se rozbrečí. Je to písnička s kočičkama co mňoukají písničku z Titaniku. Říkáme tomu kočičí Titanik. Ale fakt nevíme co jí na tom tak překáží, chvíli to sleduje pak začne pomalu natahovat až se rozbrečí a to jsou teda vyloženě slzy jako hrachy. Má vaš dítko taky takovou reakci na nějakou písničku? Čím to může být, když jí jiná všemožná muzika nevadí jen takhle jediná písnička?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 7. 10. 2017, 14.19

s tím jsme se u malé nesetkala, ale proč by jí nemohla vadit, každý má jiný vkus a třeba jak děti slyší i jiné tony než dospělý, tak jí to vadí

Mygara

Mygara, 7. 10. 2017, 4.10

u dětí jsem nic takového nepozorovala, ale proč by jí nemohla vadit, má už vyhraněný hudební vkus .-)

vendy.z, 5. 10. 2017, 10.30

Tak takovou reakci jsem nezaznamenala To je fakt zajímavé .... je asi hodně vnímavá.

Gabill, 3. 10. 2017, 16.49

Asi kazda co spievam ja. Ale inak hudbu ma velmi rad. Asi ma hudobny sluch, co mne urcite chyba.

Fuga

Fuga, 2. 10. 2017, 16.50

každý jsme nějaký .-), náš syn takto asi ve 2.5 letech reagoval na takovou tu vietnamsou hudbu, co vydávají ty jejich různé hračky, ale tedˇsi z toho už děla srandu

nikolava, 2. 10. 2017, 13.47

Zatím žádná taková není .)

lazna, 2. 10. 2017, 8.52

Vůbec. Největší radost má z metalu a rocku.

Aliisha

Aliisha, 1. 10. 2017, 20.30

U nás je radost z jakékoliv hudby. Hned se tančí a jásá

Lenča Pešková, 1. 10. 2017, 19.48

Mozna ji vadi ten ton. Dneska jsem byli u telatek a kdyz zacali bucet tak se strasne rozplakala. Pritom buceni dospelych krav ji nevadi. Mozna v tom slysi i neco jineho nez my

annahb, 1. 10. 2017, 19.33

moje děti takhle na žádnou písničku nereagovali

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů