Kniha

zobrazeno 732×

Vložil(a): Lenča Pešková, 18. 3. 2017 20.13

Holky chtěla bych koupit malé knížku a nakladatelství Svojtka ma úžasné knihy. Nemůžu se rozhodnout kterou vybrat ? poradite prosím? ? zvířátka, auta... chjo, kdyby meli jednu je to lepší ? https://www.svojtka.cz/shop/kategorie/0_pro-nejmensi-0-3-roky/

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 6. 11. 2017, 14.32

těžké rozhodování, všechny jsou pěkné

nikolava, 20. 3. 2017, 14.59

My máme doma červenou karkulku - ta má pohyblivá okénka, pak máme U nás na statku, obě knihy tady z VP. Jsou pěkně udělané

Jana82

Jana82, 19. 3. 2017, 21.39

Dcera má ráda zvířátka, máme leporelo v lese s otevíracími okénky a dceru to moc baví.

Pavla T., 19. 3. 2017, 20.16

Zvířátka na statku, se zvuky. Je skvělá. Jsou tam okénka a každá strana(zvíře) vydává zvuk. Syn ji má moc rád!

vendy.z, 19. 3. 2017, 11.46

Rada těžká Co takhle nějakou s okénky? Nebo zvukové...

Mygara

Mygara, 19. 3. 2017, 10.31

tak kupte jednu teď, další k narozenínám, další jen tak pro radost, další....

Lenča Pešková, 19. 3. 2017, 21.49

A za chvili mam koupeno všechno ?

darzanka, 19. 3. 2017, 10.27

Máme se zvířátkama a dcera jí úplně zbožňuje:)

jitkamety

jitkamety, 19. 3. 2017, 8.25

Dcera dotala k narozeninam knizku se zviratkama a je to jeji nejoblibenejsi

dasza, 19. 3. 2017, 6.36

Knizky se hodi.vzala bych obe.postupne klidne.

Lenourecek, 19. 3. 2017, 3.25

To je obrovský výběr. Syna má rád hlavně zvířátka - ať už na farmě nebo divoká, takže to by byla moje volba.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů