Knihy pro děti
Vložil(a): Leňulka, 25. 8. 2017 21.15
V Albertu jsou opět knížky pro děti, už se na ně moc těšíme, máme celou minulou kolekci, jsou krásné. Máme i kolekci z Penny. Taky maminky dětem pořizujete a čtete tyhle pohádky?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 29. 8. 2017, 15.27
u nás jede Káťa a Škubánek, tak se těším, na co nám babička zase nasbírá
Mygara, 29. 8. 2017, 6.34
v Albertu je to vždy fajn akce a knihy jsou moc povedené
Žofinka, 28. 8. 2017, 20.22
já je nepořizuji, na to mám tchyni, ale pak poctivě čtu .-)
jitka46, 26. 8. 2017, 21.09
Občas ano, rádi je čteme před spaním.
Jana82, 26. 8. 2017, 20.23
Taky sbíráme, už máme 4 knihy a z loňska máme všechny.