MS v Ledním Hokeji :D

zobrazeno 880×

Vložil(a): Cherrynka, 7. 5. 2017 15.39

Ahoj maminky, zajímalo by mě, jestli je tady nějaká fanynka MS v L. hokeji?? :) Sledujete nebo ne? Já pravidelně, mám vsazeno tak fandím jak ďas :D Tohle je jediná čas roku, kdy se dívám na sport, jinak vůůůůbec :) viz foto.... předevčírem se se mnou koukal i syn :)

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 15. 5. 2017, 10.29

dříve ano, už mě to nebere

Cherrynka, 15. 5. 2017, 12.54

Já taky dříve fandila víc, stále mě to baví, ale když už není kolem dobrá parta lidí, tak to není ono

vendy.z, 15. 5. 2017, 13.21

asi také stárnu, nebo co A taky nedávám ty nervy

Cherrynka, 15. 5. 2017, 17.26

Jo, to jo, někdy je to fakt záhul. Nejvíc mě baví, když jsou na konci nájezdy

vendy.z, 16. 5. 2017, 7.51

no právě Po těch porodech už mám hormony už tak rozmíchané

Žofinka

Žofinka, 11. 5. 2017, 9.59

já ani manžel nefandíme

Cherrynka, 15. 5. 2017, 12.54

Ten můj taky moc ne, ale já zatím ano

Mygara

Mygara, 10. 5. 2017, 10.46

syn se asi bavil, ale u nás hokej "nejede"

Cherrynka, 15. 5. 2017, 12.54

Jj, pro pány je to jistě zajímavější

Fuga

Fuga, 10. 5. 2017, 8.58

na hokej nekoukám a ani nesázím

Aliisha

Aliisha, 8. 5. 2017, 20.29

Koukám s mužem. Konečně jde v TV něco normálního

Cherrynka, 15. 5. 2017, 12.55

Přesně, hlavně nejvíc otravující j reklama na Billu to mám vždy husí kůži

Kamila Pecharová, 7. 5. 2017, 21.56

Hokej mě baví víc než fotbal a každopádně mám v sobě takové určité vlastenectví.. Věřím, že se hoši dostanou do finále a potom se podívám na poslední vítěznou tečku

Cherrynka, 7. 5. 2017, 22.33

Tak to mě taky fotbal mě moc nebere, navíc tam jsou strašný simulanti

Aliisha

Aliisha, 8. 5. 2017, 20.30

Já taky doufám, že budeme ve finále

Eliška Kozlova, 7. 5. 2017, 21.52

Fandime, ne tedy přilepený k TV, ale máme puštěné a hrajeme si u toho a tak.

Cherrynka, 7. 5. 2017, 22.34

Tak to máme podobně. Máme puštěnou tv, ale když je něco nedkladného udělat, tak samozřejmě nezůstanu sedět u tv

Aliisha

Aliisha, 8. 5. 2017, 20.30

Kulisa je to dobrá

Zdeňka S., 7. 5. 2017, 21.33

Já hokej miluju od malička, sleduju i fotbal, ale mistrovství je mistrovství jen teda já nevsázím, ale přítel jo

Cherrynka, 7. 5. 2017, 22.35

Já jen MS v hokeji.... nás k tomu dovedla mamka, takže odmalinka fandíme

Janako

Janako, 7. 5. 2017, 21.27

Nekoukám, osobně mi to přijde jako ztráta času.

Cherrynka, 7. 5. 2017, 22.35

Já koukám jen na MS, jinak ne já to beru i jako formu odpočinku

Janako

Janako, 7. 5. 2017, 22.52

Znám i jiné formy odpočinku, podle mě lepší je třeba si číst nebo se kouknout na film.

Cherrynka, 8. 5. 2017, 10.32

Taky čtu mám rozečtenou Země odpoledního slunce, je fakt skvělá. Je to z roku 1920 a taky o tom jaký v té době měly ženy omezené možnosti pak se chystám na knížku KOuř nebo Manželé od vedle

pouzarovaj

pouzarovaj, 7. 5. 2017, 20.52

My nesázíme, ale koukáme na vše, když máme zrovna čas

Cherrynka, 7. 5. 2017, 22.36

Já zkusila dvacku a dnes jsem prohrála škoda

pouzarovaj

pouzarovaj, 8. 5. 2017, 17.53

My take jeden rok zkouseli, ake nakonec jsme vsechno prohrali?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů