MS v Ledním Hokeji :D
Vložil(a): Cherrynka, 7. 5. 2017 15.39
Ahoj maminky, zajímalo by mě, jestli je tady nějaká fanynka MS v L. hokeji?? :) Sledujete nebo ne? Já pravidelně, mám vsazeno tak fandím jak ďas :D Tohle je jediná čas roku, kdy se dívám na sport, jinak vůůůůbec :) viz foto.... předevčírem se se mnou koukal i syn :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 11. 5. 2017, 9.59
já ani manžel nefandíme
Mygara, 10. 5. 2017, 10.46
syn se asi bavil, ale u nás hokej "nejede"
Fuga, 10. 5. 2017, 8.58
na hokej nekoukám a ani nesázím
Aliisha, 8. 5. 2017, 20.29
Koukám s mužem. Konečně jde v TV něco normálního
Kamila Pecharová, 7. 5. 2017, 21.56
Hokej mě baví víc než fotbal a každopádně mám v sobě takové určité vlastenectví.. Věřím, že se hoši dostanou do finále a potom se podívám na poslední vítěznou tečku
Aliisha, 8. 5. 2017, 20.30
Já taky doufám, že budeme ve finále
Eliška Kozlova, 7. 5. 2017, 21.52
Fandime, ne tedy přilepený k TV, ale máme puštěné a hrajeme si u toho a tak.
Aliisha, 8. 5. 2017, 20.30
Kulisa je to dobrá
Janako, 7. 5. 2017, 21.27
Nekoukám, osobně mi to přijde jako ztráta času.
Janako, 7. 5. 2017, 22.52
Znám i jiné formy odpočinku, podle mě lepší je třeba si číst nebo se kouknout na film.
pouzarovaj, 7. 5. 2017, 20.52
My nesázíme, ale koukáme na vše, když máme zrovna čas
pouzarovaj, 8. 5. 2017, 17.53
My take jeden rok zkouseli, ake nakonec jsme vsechno prohrali?