Nákup knih

zobrazeno 1014×

Vložil(a): Leňulka, 5. 10. 2018 22.25

Maminky kolik tak měsíčně utratíte za knihy pro děti? Já dceři kupuji knížky pořád a už to radši ani nepočítám :-D Jasné levnější je chodit do knihovny ale prostě domácí soukromá knihovna je stejně nejlepší :-) Jak to máte vy?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Nikoll, 14. 10. 2018, 18.54

Já vzala u babičky a prababičky knížky po mě a máme doma soukromou knihovnu ale občas se nám něco líbí a tak si dokoupíme další, tak doufám, že dcera bude knihomol po mě

Mygara

Mygara, 13. 10. 2018, 19.30

Zase až tak často ne jenom k určitým příležitostem knížek máme i tak doma fůru

Fuga

Fuga, 10. 10. 2018, 11.40

Já kupuji jen k Vánocům a k narozeninám chodíme do knihovny opravdu to vyjde mnohem levněji

Minnie, 9. 10. 2018, 17.11

Taky kupujeme, ať já sobě nebo dětem. Knihovnu ne, lepší je ro mít doma.a moci se k nim kdykoliv vracet taky knížky dostáváme. Mám avoji oblíbenou spisovatelku a když se blíží například moje narozeniny, tak moje mamka skoukne, jaké tituly od ní mám a co mi chybí a pak mi to koupí. Nikdy nemůže šlápnout vedle kolil utratíme měsíčně nedokážu říct, nekupujeme je pravidelně ale spíš na narozeniny, vánoce atd.

klkv, 8. 10. 2018, 23.09

Vánoce, narozky - kupuju, když je u Dobrovského sleva, základ-klasiku s duší máme zachovalou po nás ...příležitostně nějakou menší, když jdeme do levných knih...knihovna už taky praská ve švech. Jde knihomol a děti to asi trochu zdědili.? Plus chodí s babičkou do knihovny...Max.5 knížek, ale kdyby mohl odnese snad celou knihovnu ??? Takže měsíční cenu nedám, ale jak jdu tak v knihkupectví nechám 2-3000,-, ale nárazově a nejvíc na podzim a i ja si udelam radost... A některé knihy mám i schované až povyrostou...prostě jsem neodolala poměr -cena/výkon.

Leňulka, 8. 10. 2018, 23.26

jj to jsme na tom dost podobně někdy prostě odolat nejde

Janna, 8. 10. 2018, 14.08

My zatím skoro všechny dostali.

Gustawka, 8. 10. 2018, 13.13

a co antikvariát? já je přímo miluji

petralak

petralak, 8. 10. 2018, 7.26

Zatím si vystačíme hlavně s knihovnou, ale až začnou pracovní sešity, tak to bude lítat

Žofinka

Žofinka, 7. 10. 2018, 6.58

Já nakoupila spoustu knížek když bylo dceři tak čtyři měsíce a žiji z nich doteď

Aliisha

Aliisha, 6. 10. 2018, 22.24

Koupím cca 1 za čtvrt roku větší množství. Ale nějak to nepočítám.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů