Romantický film
Vložil(a): Lenča Pešková, 2. 4. 2017 12.38
Taky tak milujete ty "slaďárny" kdy po peti minutach víte kdo s kym skončí? Ja se tomu musim vždycky smát ? ale přírodu maji krásnou
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 2. 9. 2017, 19.13
na vygumování hlavy je to úžasné .-)
Blankasiro, 4. 4. 2017, 6.24
Myslíte ty německé/rakouské jak se každá menuje Hilda a chlap je doktor ?
Lenča Pešková, 4. 4. 2017, 7.52
Ma maji takovy malinký, chudy obydlí ? přesně ty?
patricia077, 3. 4. 2017, 18.04
Na to nemám čas koukat
Mygara, 3. 4. 2017, 10.04
tak ty opravdu nemusím, ale jinak romantiku ano