kočárek Baby Design
Vložil(a): feline, 18. 10. 2016 22.36
Tak se pochlubte, která už kočárek máte. Jak jste spokojené ? A kdo nemá, jaký se Vám líbí ?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 8. 2017, 10.26
měla jsem značku CAM
Lusesita25, 20. 10. 2016, 8.50
Sice tenhle vylozene nevlastnime, ale tento design se mi libi.
patricia077, 19. 10. 2016, 11.13
Mám kočárek kombinaci i golfky po dceři, a jelikož jsem zvolila celkem neutrální barvy, tak má teď i syn .
AllaŠvecová, 19. 10. 2016, 7.14
Velky kocak mam Teutonia cosmo-miluju rucni brzdu a na litacku Joei muze
Petra Schoberová, 19. 10. 2016, 6.02
k.o.r.i.n.e.k, 19. 10. 2016, 8.46
Vypadá krásně