Kočárek vidaXL zkušenosti?
Vložil(a): Zuzuli, 21. 7. 2019 10.08
Ahoj všem, na netu jsem našla tenhle kočárek a chci se zeptat jestli s ním nemáte někdo zkušenosti? Respektive jestli ne poradíte jiný kočárek s takto malými rozměry, řešíme velikost kvůli malému kufru auta. Děkuji ??
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 29. 7. 2019, 15.29
tento kočárek bohužel nemám, mám xlander a ten je tedy pěkný obr do auta
L.janicka.l, 22. 7. 2019, 19.09
Kazdemu vyhovuje neco jineho, jinak nejde jen o sirku ale o delku, ja mela kocar velky a uz ve 4m se mi tam kluk na delku nevesel kdyz tam byl fusak, musel na zimu do karky