Kočárek vidaXL zkušenosti?

zobrazeno 2874×

Vložil(a): Zuzuli, 21. 7. 2019 10.08

Ahoj všem, na netu jsem našla tenhle kočárek a chci se zeptat jestli s ním nemáte někdo zkušenosti? Respektive jestli ne poradíte jiný kočárek s takto malými rozměry, řešíme velikost kvůli malému kufru auta. Děkuji ??

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Bejanela, 3. 10. 2019, 12.30

mám doma kočárek Joolz, kupobala jsem ho na Malviku a jsem s nim spokojený. Jsem vysoká, takže sjem vybírala vysoký kočárek a hlavně jsem chtěla i praktickou dyzajnovku.

Fuga

Fuga, 29. 7. 2019, 15.29

tento kočárek bohužel nemám, mám xlander a ten je tedy pěkný obr do auta

L.janicka.l

L.janicka.l, 22. 7. 2019, 19.09

Kazdemu vyhovuje neco jineho, jinak nejde jen o sirku ale o delku, ja mela kocar velky a uz ve 4m se mi tam kluk na delku nevesel kdyz tam byl fusak, musel na zimu do karky

dasza, 22. 7. 2019, 7.17

Všechny kočáry SOU na jedno brdo...a všechny umí jezdit...

Zuzuli, 21. 7. 2019, 13.22

No jde mi hlavně o to aby byl kombinovaný, takže z korby se dá složit později kárka. Tenhle kočárek je široký jen 60cm, takže i s korbou je opravdu hodně malý a skladný. ?

snany, 21. 7. 2019, 10.23

Nevím zda řešíš i hlukobou korbu. Já mám teď Zopa SET Sport Fusion 2 + barevný set 2018 Denim Grey. Malý, skladný, jednoduchý. Jen není primárně určený do terénu, ale při troše šikovnosti zvládne vše.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů