Máte fotku vašeho kočárku?
Vložil(a): jitkamety, 29. 7. 2016 9.08
ahoj maminky Máte fotku vašeho kočárku?budu ráda když ji vložíte do komentáře,přidala bych fotku svého ale bohužel fotku nemám v počítači
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 29. 11. 2017, 12.16
já snad ani fotku kočárku nemám .-))
jitkamety, 30. 7. 2016, 7.53
Děkuji za fotku,kočárek je moc pěkný!
jitkamety, 30. 7. 2016, 7.54
Jé ten je hezký
k.o.r.i.n.e.k, 29. 7. 2016, 20.12
louskacek2, 29. 7. 2016, 12.47
Krasny
jitkamety, 30. 7. 2016, 7.55
Tak ten je úžasný
rodinka, 27. 10. 2016, 22.30
Je nadherny
Zuzka Čtvrtečková, 29. 7. 2016, 10.25
jitkamety, 3. 8. 2016, 8.22
Hezký jste vybrali